رونمایی نوبیا رد مجیک ۵G بعد از لغو MWC 2020

رونمایی نوبیا رد مجیک ۵G بعد از لغو MWC 2020

منتشر شدن ویروس کرونا باعث شده است تا دنیای فناوری دچار بحران بسیار جدی شود و شرکت های زیادی نتوانند محصولات خود را با بهترین کیفیت ممکن راهی بازار های جهانی کنند و این نیز باعث شده است تا شاهد این شویم که عرضه محصولات به تاخیر بیافتد.

بعد از اینکه شرکت های زیادی مانند سونی و نوکیا به خاطر منتشر شدن ویروس کرونا از حضور در رویداد MWC 2020 بارسلون را لغو کردند، در پی آن نیز شرکت های زیادی برای حضور در این رویداد به طور کامل انصراف دادند تا برگزاری رویداد را مجبور به لغو این رویداد کند.

این رویداد یکی از بزرگترین رویداد های حوزه موبایل بوده است و شرکت های زیادی سالانه  در آن شرکت می کنند و محصولات جدید خود را که قرار است آنرا تولید کنند و برنامه های زیادی برای آن دارند را در این رویداد به معرض نمایش می گذارند.

رونمایی نوبیا رد مجیک ۵G در یک مراسم جداگانه باعث شده است تا ما با این دیدگاه به این مسئله درک بهتری نسبت به این کنفرانس اختصاصی داشته باشیم و عرضه محصولات جدید توسط نوبیا را یک حرکت عاقلانه و هدفمند نامگذاری کنیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نوبیا با برگزاری یک کنفرانس جداگانه می خواهد قدرت خود را به صورت واحد نشان دهد و گفته می شود این شرکت با رونمایی محصول جدید خود به یکی از برترین برند ها تبدیل خواهد شد که شروع به رونمایی نوبیا رد مجیک خواهد کرد، علاوه بر این گوشی قرار است محصولات دیگری از سوی نوبیا در این رویداد و کنفرانس اختصاصی معرفی شود.

رونمایی نوبیا رد مجیک 5G بعد از لغو MWC 2020

اطلاعیه رونمایی نوبیا رد مجیک ۵G

مدیرعامل و بخش رسانه ای نوبیا اعلام کرده است با توجه به اینکه رویداد MWC تعطیل شد مجبور شده اند به دنبال یک کنفرانس اختصاصی باشند و در آن گوشی جدید خود را رونمایی کنند. نوبیا رد مجیک دارای قابلیت های زیادی خواهد بود.

شرکت نوبیا مشخصات اصلی این گوشی را منتشر نکرده است و به طور کامل مشخصات فنی و اطلاعات دقیقی را از این موبایل منتشر نکرده است و گفته می شود باید منتظر ماند و دید که نوبیا برای عرضه و رونمایی این گوشی از چه فناوری ها و تکنولوژی هایی بهره خواهد برد تا یک گوشی با کیفیت بالا را رونمایی کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر