نوکیا ۲.۴ به زودی با پردازنده هیلو P22 در هند رونمایی می شود

همانطور که قبلا هم شنیده بودیم، سرانجام نوکیا ۲.۴ در هند به عنوان یک گوشی پاین رده حضور دار. نکته اصلی این دستگاه تجربه اندروید و باتری آن است که با یک بار شارژ می توان ۲ روز استفاده کرد. نوکیا ۲.۴ در سه گزینه رنگی زغالی، رنگ غروب و فایورد وجود دارد.

این گوشی هوشمند در حال حاضر برای پیش سفارش در وب سایت نوکیا هند موجود است. نسخه ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایتی حافظه داخلی به قیمت ۱۴۰ دلار در دسترس خواهد بود. فروش این گوشی هوشمند ۴ دسامبر از طریق فروشگاه های اینترنتی آغاز می شود. با این حال، در ماه سپتامبر نوکیا ۲.۴ با قیمت ۱۱۹ یورو در اروپا رونمایی شد.

پیشنهاد های زیادی از طرف نوکیا برای خرید نوکیا ۲.۴ ارائه شده است. یکی از آن است، کالای ۰۰۷ می باشد که شامل یک بطری، درپوش ویژه و یک جاکلیدی فلزی ویژه چاپ ۰۰۷ است.

مشخصات نوکیا ۲.۴

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همانطور که در لیست گیکبنج هم فاش شده بود پردازنده این دستگاه آرم MT6762V/WB است که به پردازنده هلیو پی ۲۲ اشاره دارد. نسبت به پردازنده چهار هسته ای هلیو A22 در نوکیا ۲.۳، پردازنده هشت هسته ای هلیو پی ۲۲ تقریبا ۱.۹۷ برابر سریعتر است.

در مورد حافظه داخلی هم که شاهد رم ۲ گیگابایتی با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی گیگابایتی خواهیم بود. این گوشی هوشمند در سطح پایین رده است و تست تک هسته گیکبنچ را با ۱۳۶ امتیاز و تست چند هسته ای را با ۴۹۷ امتیاز سپری کرده است.

HMD، با استفاده از نوکیا ۲.۴ در تلاش است تا با قدرت پردازش بالا یک پایین رده را با سطح بالاتر هدایت کند. HMD اخیرا سری نوکیا CX را در ایالات متحده به بازار عرضه کرده است. این گوشی یکی از ارزان ترین گوشی های هوشمند نوکیا است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر