نوکیا ۲.۴ به زودی رونمایی می شود

طبق آخرین گزارش ها، شرکت فنلاندی HMD به زودی گوشی هوشمند نوکیا ۲.۴ را منتشر می کند. این گوشی هوشمند جانشین ۲.۳ خواهد بود که دارای نام رمز گذاری شده Wolverine است. این گزارش ادعا می کند که این دستگاه از یک پردازنده هشت هسته ای مدیاتک هلیو پی ۲۲ استفاده خواهد کرد.

فعلا، تاریخ دقیق عرضه این گوشی هوشمند فاش نشده است. اما اخیرا دستگاه جدیدی از نوکیا با نام رمزی Wolverine در گیکبنچ هم دیده شده است. بسیاری بر این باور هستند که این دستگاه نوکیا ۲.۴ است.

مشخصات احتمالی نوکیا ۲.۴

نوکیا 2.4

با نگاهی به لیست گیک بنچ، پردازنده این دستگاه آرم MT6762V/WB است که به پردازنده هلیو پی ۲۲ اشاره دارد. نسبت به پردازنده چهار هسته ای هلیو A22 در نوکیا ۲.۳، پردازنده هشت هسته ای هلیو پی ۲۲ تقریبا ۱.۹۷ برابر سریعتر است. طبق این لیست، این گوشی هوشمند فقط با رم ۲ گیگابایتی عرضه خواهد شد.

در مورد حافظه داخلی هم اطلاعاتی در دسترس نیست. ولی با این وجود، با رم ۲ گیگابایتی باید حافظه داخلی ۱۶ یا ۳۲ گیگابایتی در نظر گرفته شود. این گوشی هوشمند در سطح پایین رده است و تست تک هسته گیکبنچ را با ۱۳۶ امتیاز و تست چند هسته ای را با ۴۹۷ امتیاز سپری کرده است. این گوشی هوشمند با ظاهر شدن در گیکبنچ به بازار نزدیک تر شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

HMD، با استفاده از نوکیا ۲.۴ در تلاش است تا با قدرت پردازش بالا یک پایین رده را با سطح بالاتر هدایت کند. HMD اخیرا سری نوکیا CX را در ایالات متحده به بازار عرضه کرده است. این گوشی یکی از ارزان ترین گوشی های هوشمند نوکیا است. پیش بینی می شود که نوکیا ۲.۴، مشخصات بالاتری نسبت به آن ارائه دهد.

نوکیا از سیستم عملکرد (NOS) خود خبر می دهد

در خبر های دیگر، اخیرا نوکیا از رونمایی نسل جدید سیستم عامل سبکه داده مرکزی (NOS) خبر داد. علاوه بر این، این شرکت یک ابزار جدید اتوماسیون و عملیات شبکه مبتنی بر قصد را منتشر کرد. با این کار، معماری شبکه داده مرکز تعریف مجدد خواهد داشت.

SR Linux نوکیا یک پیشرفت واقعی معماری است. این اولین سیستم عامل شبکه (NOS) است که کاملا مبتنی بر جدیدترین خدمات میکروسکوپ است. SR Linux NDK مجموعه ای از توابع برنامه نویسی کامل و غنی را ارائه می دهد. ابزار های مدرن مثل gRPC و protobuf به راحتی می توانند برنامه ها را ادغام کنند.

آنها نیازی به محدودیت زبان ندارند و جای بعضی ابزار ها را با ابزار های دیگر جبران می کنند. SR لینوکس همچنین پشته پروتکل اینترنت آزمایش شده دقیق را از سیستم عامل روتر کسب و کار نوکیا به ارث می برد. SROS یک علامت تجاری روتر خدمات درجه حامل نوکیا است. SR لینوکس همچنین اولین محیط توسعه نرم افزار شبکه منعطف و باز صنعت است.

نوکیا FSP مجموعه ای از ابزار هایی را ارائه می دهد که ارائه دهندگان خدمات ابری برای اجرای عملیات شبکه بر اسا قصد و استراتژی شبکه به آن نیاز دارند. FSP فراتر از سیستم مدیریت گره محور است. این FSP برای ایجاد استقرار و نظارت بر کل شبکه مرکز داده بر اساس معماری قدرتمند در سطح شبکه طراحی شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع NokiaPowerUser

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر