نوکیا ۹.۳ پیور ویو ، نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۶.۳ در ماه نوامبر رونمایی می شوند

رونمایی نوکیا ۹.۳ پیور ویو، نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۶.۳

گروهی از شرکت های در ماه های سال ۲۰۲۰ تحت تاثیر کویید ۱۰ قرار گرفتند. از جمله آنها می توان به HMD گلوبال اشاره کرد زیرا این شرکت مجبور بود بسیاری از دستگاه های خود را به تعویق بیندازد. اکنون به نظر می رسد این شرکت سرانجام آماده رونمایی از گوشی های هوشمند جدید است.

گزارش جدید حاکی از آن است که گوشی های هوشمند جدید در ماه نوامبر وارد بازار می شوند. در این گزارش آمده است که سرانجام گوشی مورد انتظار نوکیا ۹.۳ پیور ویو در ماه نوامبر به همراه نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۶.۳ رونمایی خواهد شد. برخی از شایعات نشان دهند رونمایی این میان رده ها برای این ماه بود، اما پایان ماه فرا رسید و هیچ یک از آنها رونمایی نشدند.

در حالی که نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۶.۳ برای پرکردن شکاف موجود در این شرکت در بخش میان رده به بازار عرضه می شوند، نوکیا ۹.۳ پیور ویو مطمئنا مورد انتظار ترین دستگاه است. این شرکت اولین پرچمدار خود را در قالب نوکیا ۹.۱ پیور ویو رونمایی کرد، اما با مشخصات پرچمدار قدیمی و مورد دوربین امیدوار کننده ای که نتوانست ارائه دهد، و این تبدیل به یک شکست بزرگ برای این مارک شد.

اکنون گزارشی از NokiaPowerUser حاکی از آن است که این شرکت فنلاندی در مراحل نهایی توسعه هر سه دستگاه است. آزمایش و تولید نهایی در روز های آینده از ماه امتبر اتفاق می افتد. HMD در حال برنامه ریزی برای یک رویداد مهم در ماه نوامبر است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رونمایی گوشی های هوشمند آینده نوکیا در سه ماهه چهارم ۲۰۲۰

این شرکت در حال حاضر در مرحله برنامه ریزی برای این رویداد است. بنابراین هنوز هم این احتمال وجود دارد که در ماه نوامبر اتفاق نیفتد. با این حال، مصرف آن بعد از ماه نوامبر می تواند یک مشکل باشد.

از این گذشته، اولین گوشی های هشومند اسنپدراگون ۸۷۵ هم قرار است در سه ماهه اول ۲۰۲۱ عرضه شوند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برورد، این شرکت گوشی های هوشمند جدید را در ماه نوامبر عرضه می کند.

نوکیا ۹.۳ پیور ویو ممکن است با تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ یا ۸۶۵ پلاس عرضه شود. همچنین انتظار رونمایی دوربین قدرتمند و اتصال ۵G هم از این گوشی داریم. علاوه بر این، این گوشی می تواند دورمین دستگاهی باشد که با راه حل دوربین درون صفحه راهی بازار شود. چندین شایعه حاکی از آن است که HMD هم راهی پیدا کرده است تا دوربین را به داخل صفحه نمایش هدایت کند.

نوکیا 9.3 پیور ویو

نوکیا ۷.۴ ۵G ممکن است یکی از اولین گوشی های هوشمندی باشد که با تراشه اسنپدراگون ۶۹۰ ۵G عرضه می شود. این اولین سری ۵G اسنپدراگون ۶xx است. از طرف دیگر، نوکیا ۶.۳ قرار است با تراشه اسنپدراگون ۶۷۰ یا ۶۷۵ عرضه شود اما تاکنون همه چیز بر اساس شایعات است. در حال حاضر، ما باید اخبار را برای آپدیت ها بیشتر تحت نظر داشته باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر