هواوی میت بوک ایکس پرو ۱۹ آگوست رونمایی می شود

یک هفته پیش، در منابع داخلی گفته شده است که هواوی در تاریخ ۱ اوت از لپ تاپ انقلابی جدید خود رونمایی خواه کرد. ظاهرا قسمت انقلابی این لپ تاپ صفحه نمایش آن خواهد بود زیرا با رزلوشن ۳K و صفحه نمایش کم جاشیه تر ارائه می شود.اکنون، هواوی به تازگی تایید کرده است که هواوی میت بوک ایکس پرو در واقع یک آپدیت بزرگ را دریافت می کند و از همین امروز، ۱۹ اوت این دستگاه تقریبا حس می شود.

فیلم تیزر کوچک درباره چگونگی نازک و سبک بودن محصول جدید صحبت می کند. علاوه بر این، اظهار داشت که میت بوک ایکس پرو جدید از لحاظ قابلیت حمل بسیار بهتر از نسخه قبلی خود است. مطابق با شایعات قبلی، صفحه نمایش با وضوح شگفت انگیزی از صفحه نایش به بدنه به طور نامحسوس نمایش داده می شود.

در واقع تقریبا یک صفحه نمایش شناور را شاهد خواهیم بود در واقعی این را شناور تمام صفحه متحیر نامید. این شرکت موفق شد محدودیت های قب بدنی را بشکند. در پایان کاربران صفحه نمایش دلپزیری با وضوح بالا و سطح تولید انبوه غوطه ور شه است.

مجیک بوک جدید آنر به زودی رونمایی می شود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همان گزارشی که لپ تاپ جدید این شرکت را فاش می کند به ودی یک هدف جدید با نام مجیک بوک SE در کاربران دفتر و دانشجویان که به دنبال مقرن به صرف بودن، منتشر می شود. با این حال این مجیم بوک SE در همان رویداد منتشر نخواهد شد. این حتی در آینده نزدیک مجزا خواهد بود. شاید درست در سه ماهه آخر امسال باشد.

در حالی که جزئیات کمی هستند که اشاره به رونمایی در ۱۹ آگوست داریم. به عبارت دیگر، ما نیازی به صبر بیشتر برای فهمیندن جزئیات کامل در مورد این لپ تاپ جدید نداریم. محصول جدید در زمان خوبی برای هواوی عرضه می شود. از این گشته، اکنون که بخش هوشمند تلفن های همراه خود از محدودیت های مداوم ممنوعیت دولت ایالات متحده و متحدانش رنج می برند، مجموعه محصولات هوشمند شرکت هوشمند نقش بزرگی را ایفا خواهند کرد.

هیچ دلیل مبنی بر خروچ هواوی میت بوک ایکس پرو از چین وجود ندارد. بازار داخلی این شرکت یکی از مکان های محکم برای فروش محصولات است زیرا مشتری های چینی پس از ممنوعیت پشتیبانی بسیار خوبی به هواوی می کنند.

احتمالا این لپ تاپ جدید به ویژه به دلیل صفحه نمایش با وضوح بالا و طراحی برش، در کشور محصولی نونوار به نظر می رسد. ما از دیدن این لپ تاپ جدید با برخی از گزینه های پیشرفته اتصال مثل ۵G شگفت زده نخواهیم شد زیرا هواوی نقش بزرگی در شبکه نسل پنجم شرکت ایفا می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر