هواوی میت ۴۰ و میت ۴۰ پرو به زودی رونمایی می شوند

هواوی میت ۴۰ و احتمالا میت ۴۰ پرو به زودی رونمایی خواهند شد. طبق گزارش های قبلی تر، اما همچنین جدیدتر، باید از اوایل ماه اکتبر برای عموم نشان داده شود. نه تنها ریچارد یو، مدیر عامل تجاری هواوی طعنه زد که سری جدید میت ۴۰ به زودی نمایش داده می شود، میت ۴۰ پرو قبلا از نظر بلوتوث و غیره از گواهینامه EEC عبور کرده است.

اکنون باید ببینیم که هواوی دقیقا چه خواهد کرد، اگر چه هواوی میت ۴۰ و هواوی میت ۴۰ پرو می توانند در ماه اکتبر رونمایی شوند، اما بعدا در بازار های خارج از چین به فروش می رسند.

گفته می شود هواوی میت ۴۰ از صفحه نمایش ۶.۵ اینچی بهره می برد. در حالی که حتی گفته می شود میت ۴۰ پرو ۶.۸ اینچی است. EMUI 11 به عنوان رابط کاربری سیستم و اتصال ۵G باید تنظیم شود. باید دید آیا کایرین ۹۰۰۰ به عنوان تراشه روی این گوشی کار خواهد کرد.

هواوی میت 40

هواوی میت ۴۰ ممکن است امسال وارد بازار های جهانی نشود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در مورد مشکلات و سرنوشت هواوی، اینکه کاربران به دو جبهه اصلی تقسیم می شوند: برخی معتقدند که روزهای شرکت در بازار گوشی های هوشمند شماره گذاری شده است، و برخی دیگری اطمینان داند که این شرکت قادر به کنار آمدن با همه مشکلات است و به ایالات متحده نشان می دهد که چه کاری می تواند در این شرایط انجام دهد. در ادامه این اتفاقات به زودی شاهد رونمایی سری جدید گوشی های هوشمند میت خود یعنی میت ۴۰ خواهیم بود.

یکی از اولین رونمایی های اصلی هواوی و کل صنعت در نیمه دوم سال جاری، عرضه پرچمداران میت ۴۰ خواهد بود. شایعات حاکی از آن است که اعلامیه دستگاه ها زودتر از نوامبر سال جاری صورت خواهد گرفت. هواوی خودش خونسرد است و از طرفدارانش می خواهد کمی منتظر بمانند و قول می دهد که اولین رونمایی طبق برنامه انجام می شود. اما در عین حال، زمان وقوع آن را مشخص نمی کند.

هواوی میت 40 پرو

در همین حال خود مشهور، اوان بلس اعلام کرده است که سری هواوی میت ۴۰ امسال عرضه نمی شود. باید تا سال ۲۰۲۱ صبر کنیم. با این حال، وی مشخص نکرد که آیا در مورد بازار جهانی صحبت می کند یا بازار چین. شاید امسال رونمایی دستگاه های جدید در چین انجام شود. اما آنها سال آینده وارد بازار جهانی خواهند شد.

شایعات حاکی از آن است که هواوی در حال ارزیابی هوشیارانه اوضاع است. انتظار نمی رود تقاضای زیادی برای پرچمداران میت ۴۰ وجود داشته باشد. این دلیلی بود که سفارشات قطعات این گوشی های هوشمند را ۳۰ الی ۴۰ درصد کاهش دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر