رونمایی هواوی میت ۵۰ پرو را احتمالا ۲۱ اکتبر امسال شاهد باشیم

گوشی های سری P50 هواوی کمتر از سه ماه گذشته عرضه شده اند. و از آنجایی که هواوی همچنان تحریم است، بسیاری از کاربران معتقدند که سری پرچمدار میت امسال دیگر آپدیت نمی شود. اما هنوز بسیاری از طرفداران و کاربران معتقدند که هواوی به خودش می آید اخیرا دیوید نارانجو، کارشناس ارشد DSCC (آژانس تجریه و تحلیل زنجیره تامین صفحه نمایش) سند جدیدی را به اشتراک گذاشت و اشاره کرد که هواوی میت ۵۰ پرو در سه ماهه چهارم امسال در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، به این هم اشاره شده که در ماه اکتبر وارد بازار می شود.

رونمایی هواوی میت 50 پرو

دیوید نقشه راه متشکل از ۲۰ مدل را به اشتراک گذاشت. همه آنها یک ویژگی مشترک صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی را دارد. همانطور که در تصویر هم می بینید، این لیست شامل هواوی میت ۵۰ پرو هم می شود. علاوه بر این، دیوید همچنین حدس زده است که هواوی میت ۵۰ پرو می توانید در رویداد هواوی در ماه اکتبر هم رونمایی شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رونمایی هواوی میت 50 پرو

پیش از این پوستری مشاهده کردیم که نشان می دهد هواوی یک کنفرانس رونمایی مححصول جدید در ۲۱ اکتبر در وین اتریش برگزار می کند. در پوستر مربوطه همچنین شاهد فریم یک گوشی هوشمند هستیم. البته احتمال این هم وجود دارد که این مربوط به نسخه گلوبال هواوی P50 و یا نسخه گلوبال هواوی نوا است. اما هنوز حدس زده می شود که با هواوی میت ۵۰ پرو امسال ملاقات خواهیم داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر