هواوی Mate Xs 2 در تاریخ ۱۸ می عرضه جهانی می شود

هواوی ماه گذشته جشن معرفی بزرگی را در چین داشت که در آن رنگین کمانی از محصولات جدید خود را برای همه کاربران رونمایی کرد. این محصولات شامل گوشی تاشو هواوی Mate Xs 2 ، ساعت هوشمند Watch GT3 Pro، هواوی بند ۷ و تبلت میت پد SE بودند.

این شرکت اکنون قصد دارد محصولات جدید خود را سطح جهانی عرضه کند، این اتفاق در یک رویداد بزرگ که ۱۸ می ساعت ۱۴:۰۰ CET برگزار می شود، اتفاق می افتد.

هواوی Mate Xs 2
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هواوی با صراحت به این دستگاه ها اشاره نکرده است، ولی از طرح X و صفحه ساعت که در خلاف جهات آن که بر روی پوستر نقش بسته اند می توانیم حضور گوشی تاشو هواوی Mate Xs 2 و ساعت هوشمند هواوی Watch GT3 Pro را انتظار داشته باشیم.

HUAWEI Mate Xs 2 از قلم حرارتی Huawei M Pencil پشتیبانی می کند، دارای ماژول دوربین سه گانه ۵۰ مگاپیکسلی و باتری ۴۸۸۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع ۶۶ واتی است. HUAWEI Watch GT 3 Pro هم نسخه بزرگتر و بهترین از هواوی واچ GT 3 خواهد بود که می تواند ECG را اندازه گیری کند، اما این ویژگی وابسته به بازار خواهد بود (یعنی ممکن است در برخی از بازار ها شاهد این ویژگی نباشیم).

از حالا که هشت روز مانده به رویداد می توانیم هر گونه تیزر را مشاهده کنیم که تصویر واضح تری از وقایع این رویداد را به ما نشان می دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر