کوالکام در سه ماهه اول ۲۰۲۱ پردازنده جدید اسنپدراگون ۷xx را رونمایی می کند

اوایل این هفته، کوالکام رسما جدیدترین پرچمدار خود را با نام اسنپدراگون ۸۸۸ منتشر کرد. همچنین گزارشاتی مبنی بر عرشه پردازنده های میان رده و پیشرفته از سوی این شرکت منتشر شده است.

اگر چه گزارش ها ادعا می کنند که این پردازنده ها در سری اسنپدراگون ۷xx خواهند بود، اما جزئیات رسمی از این پردازنده ها در دست نیست. طبق گفته ایستگاه چت دیجیتال، پردازنده جدید سری اسنپدراگون ۷۰۰ در سه ماهه اول ۲۰۲۱ وارد بازار خواهد شد.

پردازنده جدید سری ۷xx کوالکم ممکن است رقیب اصلی پردازنده ۵ نانومتری اگزینوس ۱۰۸۸۰ و و مدیاتک MT6893 باشد. مورد دوم یک پردازنده ۶ نانومتری میان رده و پیشرفته است که هنوز رونمایی نشده است. با این حال، اگزینوس ۱۰۸۰ و MT6893 باید در عملکرد این پردازنده اسنپدراگون را شکست دهند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اسنپدراگون 732G

از هم اکنون، اطلاعات کمی در مورد پردازنده های جدید سری اسنپدراگون ۷xx وجود دارد. ما به جز SM7350 و نام رمزی Cedros چیزی در مورد آنها نمی دانیم. نام سدروس مربوط به جزیره ای در سواحل مکزیک است. دفتر مرکزی کوالکام در سن دیگو نسبتا نزدیک است.

نمونه اولیه این پردازنده بیش از ۵۳۰ هزار امتیاز در بنچمارک انتوتو کسب کرده است، این بدان معنی است که عملکرد آن بسیاری بهتر از اسنپدراگون ۷۶۵G خواهد بود، اما هنوز به اندازه پرچمدار قبلی این شرکت یعنی اسنپدراگون ۸۶۵ نیست. اسنپدراگون ۸۶۵ در بنچمارک انتوتو به راحتی توانست ۶۰۰ هزار امتیاز دریافت کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر