پلاگین هوشمند Caseta Outdoor Smart رونمایی شد:نوردهی هوشمند

پلاگین هوشمند Caseta Outdoor Smart رونمایی شد:نوردهی هوشمند

شرکت لوترون یکی از قدرتمندترین و البته هوشمندترین شرکت های دنیای فناوری محسوب می شود که عملکرد قابل قبول و بسیار خوبی در این چند سال گذشته از خود به نمایش گذاشته است و شاهد رونمایی از محصولات با کیفیت و بسیار جذاب از سوی این شرکت دنیای فناوری هستیم.

محصول جدید این شرکت برای رویداد CES 2021، یک پلاگین به نام Caseta Outdoor Smart است که باعث می شود شما برای نوردهی محیط های بیرونی مانند حیات و یا مکان هایی که بیرون از محوطه خانه است از آن استفاده کنید. تکنولوژی استفاده شده در این پلاگین بسیار هوشمند محسوب می شود.

لوترون این محصول را به طور کامل سازگار با طبیعت طراحی و تولید کرده است و شاهد قابلیت های هوشمندانه و بسیار جذاب از سوی این شرکت در ساخت و طراحی آن هستیم، این محصول در برابر سخت ترین شرایط جوی مانند طوفان، بارش برف و همچنین باران شدید عملکرد خوبی داشته باشد.

پلاگین هوشمند Caseta Outdoor Smart دارای IP65 است که نشان دهنده ضد آب و ضد گرد و غبار بودن این محصول را دارد، همچنین این پلاگین توانایی مقابله با دمای مثبت ۱۴۰ درجه تا منفی ۴ درجه زیر صفر دارد و می توان گفت یک قابلیت منحصر به فرد و فوق العاده خاص از سوی لوترون محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شاید اسم این شرکت به گوش شما نخورده باشد اما جالب است بدانید جزو ۲۰ شرکت برتر فناوری دنیا است و محصولات بسیار با کیفیت و فوق العاده ای در حوزه تکنولوژی تولید می کند، تنها عیب این محصول عدم ورود آنها به بازار ایران است که متاسفانه بخاطر تحریم های شدید و ظالمانه این اتفاق افتاده است.

رونمایی پلاگین هوشمند Caseta Outdoor Smart

پلاگین لوترون با تمامی پلتفرم های خانگی سازگاری کاملی دارد و کاربر می تواند با بهره گیری از نرم افزار انحصاری این پلاگین(PICO) با دستگاه هایی مانند آمازون الکسا، اپل هوم کیت و گوگل اسیستانت و همچنین با دستگاه های سری RING نیز سازگاری کاملی دارد که دارای سنسور های هوشمند است.

قیمت اولیه برای این پلاگین ۸۰ دلار اعلام شده است که واقعا قیمت زیادی برای چنین گجت محسوب می شود اما خود شرکت لوترون اطمینان داده است با یک بار استفاده از این محصول قطعا از قیمت آن راضی خواهید بود و با کیفیت ارائه داده شود توسط این محصول رضایت شما نیز جلب خواهد شد.

این پلاگین دارای سنسور هوشمند و هوش مصنوعی است که شما می توانید با تعریف کردن برخی از زمانبدی ها به این دستگاه، عملکرد کلی و فعالیت های آن برای نوردهی و همچنین کیفیت نوردهی و حتی پشتیبانی از حالت های مختلف را در دستور کار خود قرار دهید.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر