گوشی ریلمی C15 با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر رونمایی می شود

گوشی ریلمی C15 با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر رونمایی می شود

شرکت ریلمی در حال افزایش سری C خود می باشد و این حالت باعث می شود تا شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل می باشد که می توان گفت یک اتفاق بسیار مناسب از سوی این شرکت محسوب می شود که قرار است به زودی به طور کامل رونمایی کند.

این گوشی که قرار است رونمایی شود C15 می باشد که ادامه دهنده نسخه و سری گوشی C11 می باشد که توسط ریلمی رونمایی شده بود و حالا قرار است با قابلیت های بسیار زیاد و با طراحی بسیار مناسب نسبت به نسخه قبلی خود در تاریخ ۲۸ ژوئیه رونمایی شود.

ریلمی C15 دارای یک باتری بسیار بزرگ ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی می باشد که به طور کلی قابلیت بسیار ایده آل و جذابی را از خود به نمایش می گذارد و همین امر کافیست تا شاهد اتفاقات بسیار متنوع و جذابی از سوی این شرکت برای این محصول قدرتمند و خاص باشیم.

گوشی ریلمی C15 دارای یک نقطه قوت می باشد و آن هم باتری بسیار حجیم این گوشی می باشد که می تواند برای استفاده از کاربران بهترین انتخاب ممکن محسوب شود، همچنین علاوه بر این حالت شاهد اتفاقاتی مانند بهره گیری از بهترین حالت ممکن برای طراحی نیز هستیم.

این گوشی قرار است در کشور اندونزی رونمایی شود و دارای شارژ سریع ۴۵ واتی می باشد که عملکرد گوشی را برای شارژ کردن چند برابر می کند و این یعنی نشان دهنده حالتی بسیار مناسب و خاص از سوی شرکت ریلمی برای گوشی جدید خود می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رونمایی گوشی ریلمی C15

رونمایی گوشی ریلمی C15

این گوشی یک میان رده خواهد بود و نسبت به این نام باید دارای مشخصات این چنینی باشد که قرار است شرکت ریلمی برای کاربران خود عرضه کند که می توان گفت یکی از همین حالت ها بهره گیری از دوربین چهارگانه می باشد که این شرکت به طور کامل ارائه خواهد داد.

همچنین در این گوشی شاهد استفاده از تراشه مدیاتک خواهیم بود که به همراه ۴ گیگابایت رم داخلی ارائه خواهد شد تا یک موبایل تمام میان رده از سوی ریلمی شاهد باشیم که علاوه بر گوشی های قدرتمند و پرچمدار این شرکت عرضه خواهد شد.

هنوز هیچ واکنش خاصی درمورد این محصول ارائه داده نشده است اما می توان گفت حالتی بسیار مناسب و ایده آل برای کاربران محسوب می شود که می توانند این قابلیت ها را با قیمت بسیار پایین و کمتر به دست بیاورند که واقعا یک اتفاق هوشمندانه و خاص و بزرگ محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر