رویداد One More اپل فردا برگزار خواهد شد

رویداد One More اپل فردا برگزار خواهد شد

شرکت اپل فردا به طور رسمی مراسم انحصاری برگزار خواهد کرد تا محصولات جدید خود را مبتنی بر فناوری های جدید رونمایی کند، این شرکت قابلیت های متعدد و بسیار زیادی را در بخش سخت افزار برای این محصولات در نظر خواهد گرفت تا بهترین حالت رابرای خود داشته باشد.

اتفاقاتی که شرکت اپل می تواند به وجود بیاورد در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و می توان گفت شاهد یک خروجی بسیار فوق العاده هیجان انگیز از سوی اپل خواهیم بود که قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای را در داخل محصولات جدید ایجاد خواهد کرد.

همچنین شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و فوق العاده خواهیم بود و این یعنی یک اتفاق بسیار هوشمندانه و جذاب از سوی این شرکت می باشد که حالتی بسیار مناسب و ایده آل را به وجود می آورد تا کاربران از فناوری سیلیکون این شرکت را به معرض نمایش بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رویداد One More اپل می تواند رویداد اپل پس از تازه سازی آیپد و اعلام تعداد زیادی از مدل های جدید آیفون ۱۲ در ماه های اخیر ، اپل بار دیگر در ۱۰ نوامبر بازگشت. این شرکت یک دعوت نامه برای ذخیره تاریخ با پیام رمزآلود “یک چیز دیگر” ارسال کرده است. اگرچه اپل آنچه را که در این رویداد اعلام خواهد شد ، اعلام نکرده است ، اما تحلیلگران و متخصصان این صنعت حدس می زنند که Mac های جدید در این رویداد اولین حضور خود را خواهند داشت.

رویداد One More اپل

رویداد One More اپل

برخلاف رویدادهای اپل در سال های گذشته ، کوپرتینو ، سازنده مک کالیفرنیا احتمالاً با استفاده از جریان مستقیم به معرفی و نمایش جدیدترین محصولات خود ادامه خواهد داد. طرفداران اپل در سراسر جهان می توانند از ۱۰ نوامبر به طور زنده هماهنگ شوند تا ببینند اپل به کامپیوترهای Mac خود پیوند مغز زنده می دهد ، زیرا انتقال از پردازنده های اینتل به سیلیکون اپل اولین بار در رایانه های تجاری انجام می شود.

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر