زد تی ای اکسون ۲۰ ۵G – اولین گوشی با دوربین زیر صفحه فاش شد

در عرض چند روز گذشته، اولین گوشی با دوربین زیر صفحه نمایش جهان رونمایی می شود. اگر چه می دانیم که شیائومی هم روی دستگاه مشابهی کار می کند ولی مدل های آن در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه می شود. بنابراین زد تی ای پنجره کوچکی دارد تا سهم بیشتری را از بازار به دست آورد و تصویر برند خود را بهبود ببخشد. امروز هم زد تی ای اکسون ۲۰ ۵G برای اولین بار طی یک تصویر جاسوسی مشاهده شد.

عکسی لو رفته از زد تی ای اکسون ۲۰ ۵G

همانطور که در عکس نشان داده شده است، زد تی ای اکسون ۲۰ ۵G دارای دوربین سلفی زیر صفحه نمایش است. بنابراین اولین گوشی هوشمند تمام صفحه واقعی خواهد بود.

از همه مهمتر، زد تی ای اکسون ۲۰ ۵G اصطللاحا هیچ پنجره ای در صفحه نمایش خود ندارد.

طبق اعلام رسمی، دوربین زیر صفحه زد تی ای یک فناوری آرایش پیکسل طبیعی منحصر به فرد ایجاد کرده است. هنگامی که گوشی نیان به نمایش محتوا یا عکس دارد، تراشه مستقل دستورالعمل را به مدار درایور منتقل می کند. و سپس مدار درایور دستور العمل را به پیکسل منتقل می کند. بنابراین صفحه در صفحه در منطقه دوربین زیر صفحه عکس نمی گیرد. به زودی به طور معمول در زمان نمیش داده می شود و هنگام عکس گرفتن شفاف می شود.

طبق گفته Lu Qianhao، زد تی ای برای دوربین زیر صفحه ،سخت ترین دستیابی به تقویب انتقال نورد افزایش صفحه نمایش است که به شما یک فرم تمام صقحه می دهد. با تلاش مهندسان و شرکای خود برای ابداع، نجربه نسبتا رضایت بخشی را از کاربران به دست آوردیم و نیاز های تولید انبوه را برآورده کردیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از نظر پیکربندی، زدتی ای اکسون ۲۰ ۵G دارای صفحه نمایش ۶.۲ اینچی اولد است. به یک تراشه اسنپدراگون ۷۶۵G، رم ۱۲ گیگابایتی، دوربین جلو ۳۲ مگاپیکسلی و دوربین پشتی ۶۴ مگاپیکسلی و باتری ۴۱۲۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد بود.

مشخصات فناوری دوربین زیر صفحه

امروز نی فی، رئیس واحد تجاری زد تی ای، اکسون ۲۰ ۵G را ارتقا دادو نی فی گفت که برای راه حل صفحه شفاف تر از شفاف که قبلا ارائه شد، باید به یاد داشته باشید که صفحه هفت لاینه به یک منطقه دوربین زیر صفحه و یک منطقه منظم تقسیم شده است. در نسخه اولیه، این دو منطقه باید توسط تراشه های مختلف هداستی شوند که یک سری مشکلات را به همراه می آورد: ساختار و روند به ویژه پیچیده است. راندمان همزمان صفحه نمایش بسیار دشوار است و امکان تولید انبوه وجود ندارد.

تیم مهندسین زد تی ای یک تراشه صفحه نمایش درایو مستقل را برای یک درایو کلی تهیه کردند. این مسئله همگام سازی صفحه نمایش را در بین مناطق مختلف حل کرد و امکان تولید انبوه را فراهم ساخت.

لازم به ذکر است که قرار است این گوشی از اول سپتامبر به بازار عرضه شود.

____ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر