زمان احتمالی انتشار اندروید ۱۱ توسط گوگل

زمان احتمالی انتشار اندروید ۱۱ توسط گوگل

اندروید ۱۱ یک نسخه بسیار جذاب و ویژه می باشد که نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت های قابل توجه و چشمگیری داشته و همین کار باعث افزایش کارایی و قدرت این سیستم عامل نسبت به نسخه های قبلی خود بود که واقعا بسیار جذاب و فوق العاده می باشد.

اطلاعات و زمان های زیادی برای دریافت نسخه آخر اندروید ۱۱ اعلام شده اما هنوز زمان دقیقی برای عرضه نسخه نهایی این سیستم عامل پرطرفدار و جذاب مشخص نشده و به احتمال زیاد تا ۸ سپتامبر شاهد رونمایی از این نسخه جدید اندروید ۱۱ باشیم.

این نسخه قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای دارد که باعث می شود تا حالت های مناسب و فوق العاده ای را در این سیستم عامل شاهد باشیم و به نوعی می توان گفت یک قابلیت بسیار منحصر به فرد و ویژه از این سیستم عامل برای کاربران مختلف گوشی های همراه می باشد.

زمان احتمالی انتشار اندروید ۱۱ توسط رسانه های معتبر و معروف دنیا مشخص شده اما به طور دقیق زمان مشخصی برای عرضه این سیستم عامل جذاب اعلام نشده که باعث می شود تا حالتی عجیب و غریب برای این دسته از کاربران به وجود بیاید که از نسخه جدید سیستم عامل بی خبر هستند.

نسخه جدید این سیستم عامل یک بروزرسانی هوشمند و فوق العاده می باشد که از سوی گوگل برای انواع کاربران عرضه شده که می تواند گفت حالتی بسیار مناسب و خاص می باشد که این شرکت توانایی های بسیار بالا و زیادی را برای کاربران خود به وجود می آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
زمان احتمالی انتشار اندروید 11

زمان احتمالی انتشار اندروید ۱۱

گوگل هنوز لیست گوشی هایی که به این نسخه بروز خواهند شد را مشخص نکرده و همین کار باعث ایجاد یک حالت مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت بوده این لیست را به صورت محرمانه نگه داشته تا در زمان مناسب این لیست را به طور کامل و رسمی فاش کند.

طبق گفته مدیر محصول گوگل نسخه جدید از لحاظ ویژگی نسبت به نسخه های قبلی خود بسیار پیشرفته خواهد بود و شرکت گوگل توانسته حالتی بسیار مناسب در بخش رابط کاربری ایجاد کند تا کاربران بتوانند شکل کلی استفاده از حالت های مناسب را در این سیستم عامل داشته باشند.

همچنین گفته می شود این نسخه شباهت بسیار زیاد و قابل توجهی به سیستم عامل iOS دارد و این کار نشان دهنده حالتی مناسب و عالی می باشد که از سوی این شرکت مشخص شده است و می توان گفت یک حالت بسیار مناسب و جذاب از سوی گوگل برای کاربران این سیستم عامل می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر