نگاهی نادر به زندگی مدیرعامل فیس بوک و همسرش

زاکربرگ ها هم شبیه من و شما هستند

نگاهی نادر به زندگی مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک و همسرش

بنیانگذار و مدیرعامل فیس بوک مارک زاکربرگ و همسرش ، پریسیلا چان نیکوکار اخیرا برای اولین بار از ورود یک دوربین تلویزیونی به داخل خانه خود استقبال کردند و خبری در عنوان نگاهی نادر به زندگی خصوصی یکی از زوج های عمومی جهان ارائه می دهند . این یک قطعه برجسته کننده است که زوج را به طور شگفت انگیز طبیعی نقاشی می کند و در شرایطی قرار می گیرند که فیس بوک می تواند از مطبوعات مثبتی استفاده کند .

گیله کینگ با CBS این صبح با زاکربرگ در موضوعات مختلفی از جمله خانواده صحبت کرد . آنها دو دختر دارند که مکس و اوت نام دارند که احتمالا بر خلاف فرزندان شما  . زوکربرگ با وجود اینکه توانایی مالی برای دادن هر چیزی را که می توان در رویای مادی خود قرار داد ، نمی دهد .

در حقیقت ، بچه ها کارهایی دارند و حتی گاهی اوقات به همراه والدین خود به شرکت می روند تا ببینند چه کاری انجام می دهند و چگونه مشارکت می کنند .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

زندگی مدیرعامل فیس بوک و همسرش

در مورد کار ، چان تائید کرد که بله ، کارگاهی به خانه می آید . وی گفت : ما به کارهایمان خیلی اهمیت می دهیم و بنابراین ما آن را پشت در خانه نمی گذاریم . اما بسیار در مورد مراقبت فکرکردن در مورد این هستیم که آیا این لحضه مناسب است که در مورد آن صحبت کنیم ؟

کینگ از این واقعیت پرده برداشت که مارکی احساساتی در روابط این خانواده است و آنها یک شب هفتگی دارند که در آن بحث نمی شود. در واقع ، کنار گذاشتن زمان مانند آن بخش مهمی از ایجاد و حفظ رابطه سالم است.

واقعیت دیگری که ممکن است افراد را غافلگیر کند این واقعیت است که دومین روز نبود که با هم بودند . زوکربرگ در اولین روز حضورشان در دانشگاه هاوارد به چان گفت که او یک واسطه ای برای خانه را تکمیل نیاز دارد به او گفت که ترجیح می دهد او این جای خالی را تکمیل کند . زاکربرگ فکر کرد که آن را به عنوان یک تغارف برگزیده و سنجیده است اما در عوض او فکر کرد که ، این مرد به هیچ کجا نمی رود یعنی به عبارتی او کارهای خانه خود را منفجر می کند !

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر