هواوی/ آنر در حال ساخت تلفنی با زوم ۵۵ برابری هستند

غول تولیدی چینی، هواوی با دوربین جدیدترین تلفن های هوشمند خود خیلی خوب عمل کرده است. طبق یک خبر اخیر، هواوی / آنر می توانند در حال توسعه زوم دیجیتال ۵۵ برابری باشند. این خبری است که برنامه دوربین EMUI را با زوم دیجیتال ۵۵ برابری نشان می دهد. این خبر کاملا جدید است زیرا هیچ تلفنی از هواوی و آنر در حال حاضر این آپشن را ندارند.

زوم 55 برابری

با نگاهی به آخرین تلفن های هوشمند هواوی، ما مانند هواوی P30 پرو و P40 پرو که دارای زوم دیجیتال ۵۰ برابری هستند، داریم. هواوی P40 پرو پلاس دارای زوم دیجیتال ۱۰۰ برابری است. با این حال، هیچ تلفن هواوی در حال حاضر از زوم ۵۵ برابری استفاده نمی کند. این بدان معنی است که احتمالا هواوی / آنر در حال توسعه این قابلیت هستند.

زوم 55 برابری

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کدام تلفن هواوی/ آنر از زوم ۵۵ برابری استفاده خواهد کرد؟

زوم دیجیتالی ۵۵ برابری بیشتر از زوم است که هواوی P40 پرو ارائه می دهد و در محدوده تلسکوپی قرار دارد. البته زوم ۵۵ برابری به این معنی نیست که قابلیت تصویر برداری این دستگاه جدید از P40 پرو قوی تر خواهد بود. این بدان دلیل است که پارامتر های دیگر هم باید در محاسبه قدرت دوربین در نظر گرفته شود از جمله اندازه پیکسل و بهینه سازی نرم افزار. به گفته مخبر، هیچ تضمینی در مورد رویایی با این ویژگی در ادامه راه وجود ندارد.

اگر این فناوری زوم دوربینی در نهایت به راه افتاده باشد ، تعدادی دستگاه برای دریافت این فناوری وجود دارد. امثال سری آنر ۳۰، سری هواوی نوا ۷، سری هواوی میت ۳۰s و سری میت ۴۰ است که هنوز انتظار ورود آن ها به بازار را می کشیم. قبلا گمانه زنی هایی وجود داشت مبنی بر اینکه تلفن های مقصد نوا ۷ جدید است. سری نوا ۷ همراه با پردازنده کیرین ۹۸۵ هست. با این حال، این فقط گمانه زنی است و هنور هیچ اطلاعات رسمی وجود ندارد.

در کل، ما تا هفته های آینده منتظر باشیم تا در مورد زوم اطلاعات بیشتر کسب کنیم. از جایی که نشت جدید فاش شده است، دلیل خوبی است که بتوان گفت در هفته های آینده خبر هایی بیشتری خواهیم شنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر