حسگر های کششی توسط دانشمندان ساخته شد

حسگر های کششی توسط دانشمندان ساخته شد

دانشمندان با تلفیق واقعیت مجازی و حسگر های نسل جدید ترکیب بسیار هوشمندانه ای را از خود به نمایش گذاشته اند و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار ایده آل و فوق العاده خاص می باشد که این شرکت توانایی های قابل قبول و بسیار خوبی را به نمایش گذاشته است.

جنس های این حسگر ای فیبر نوری بهره مند شده و مانند حس لامسه های انسان عمل می کند و می تواند برای هوش های مصنوعی از قابلیت های جذاب و بسیار ایده آلی بهره مند شود، دانشمندان با این روش می خواهند به هوش مصنوعی یک رابط حسی برای تشخیص اشیاء مانند دست انسان بدهند.

این حسگر ها با طراحی دستکش مانند ساخته شده اند که با سنسور های جانبی به دستگاه متصل هستند و با لمس کردن اشیاء حس های جذاب و هوشمندانه ای را از خود به نمایش می گذارند و می توان گفت شاهد بهره گیری از ترکیب های هوشمندانه و بسیار جذاب برای این فناوری به وجود می آورند.

حسگر های کششی توسط دانشمندان دانشگاه کمبریج تولید و ساخته شده اند و در حالت اولیه قرار دارد و برای گذراندن تست های مختلف در مراحل متنوع به صورت عملی وارد دانشگاه های دیگر و همچنین آزمایشگاه های متعدد دیگری در سراسر به آزمایش گرفته خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این سنسور ها با چراغ های رنگی همراه شده اند که دارای کد ها و دستور های متفاوت و بسیار ایده آلی هستند که نشان دهنده ویژگی های بسیار قدرتمند و فوق العاده هوشمندانه این شرکت می باشد که در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و قطعا به زودی اتفاقات بسیار مناسب را به وجود خواهد آورد.

ساخت حسگر های کششی

این فناوری می تواند برای ربات ها بسیار مفید و کاربردی باشد و آنها توانایی این را می توانند به دست بیاورند که در ایده آل ترین حالت ممکن به قابلیت های مناسب و بسیار جذاب این شرکت دسترسی هایی داشته باشند تا شاهد به وقوع پیوستن حالت های مناسب و هوشمندانه باشیم.

این ترکیب از فناوری برای تعامل بیشتر انسان با ربات و هوش مصنوعی می باشد که هوش مصنوعی می تواند با استفاده از این تکنولوژی ها دسترسی کاملی به این حالت داشته باشند تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند و فوق العاده باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر