ساخت دستگاه ضد عفونی کننده موبایل توسط شرکت Zagg

ساخت دستگاه ضد عفونی کننده موبایل توسط شرکت Zagg

بخاطر شیوع ویروس کرونا و میکروب هایی که امروزه وجود دارد، مجبور هستیم همیشه به اشیاء و وسایلی که با آنها در ارتباط هستیم همیشه تمیز و ضدعفونی کنیم که هم هزینه و هم وقت زیادی را از ما می گیرد، امروزه دستگاه هایی که برای تمیز کردن از ماوراء بنفش استفاده می کنند زیاد می باشد.

حالا شرکت Zagg تصمیم گرفته است با برند های Mophie و InvisibleShield دستگاه های ضدعفونی تولید کند، اندازه باکس ضدعفونی کننده حدود ۶.۹ اینچ می باشد و کاربر می تواند علاوه بر تلفن همراه، کارت بانکی و هدفون های بیسیم خود را در داخل آن ضدعفونی کند.

همچنین این دستگاه دارای قابلیت Qi می باشد و امکان این را دارد که هنگام ضدعفونی کردن موبایل همزمان آنرا نیز شارژ کند. فرایند ضدعفونی این دستگاه حدود ۵ دقیقه طول می کشد و ۹۹.۹ درصد از تمامی باکتری ها را از بین می برد.

ساخت دستگاه ضد عفونی کننده موبایل یک ایده عالی و بسیار مناسب می باشد، این دستگاه فقط مخصوص یک گوشی می باشد و برای یک کاربر تعریف و طراحی شده است که می تواند بعد از زمان مورد استفاده شده هر چند گوشی را داخل آن ضدعفونی کرد.

قیمت اولیه این دستگاه ۸۰ دلار می باشد که بعد از عرضه نهایی به بازار های جهانی و تمامی خرده فروشان بزرگ و کوچک در سراسر دنیا شاهد این خواهیم بود که قیمت این محصول حدود ۶۰ دلار خواهد بود که بخاطر توزیع بسیار بالای این دستگاه ضدعفونی کننده خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ساخت دستگاه ضد عفونی کننده موبایل توسط شرکت Zagg

ساخت دستگاه ضد عفونی کننده موبایل

هنوز درصد اینکه این دستگاه در برابر ویروس کرونا مقاوم می باشد اما این شرکت اعلام کرده، در برابر دیگر ویروس ها و بیماری هایی که انتقالی هستند بسیار مفید می باشد و آنها را به طور کامل از بین می برد که مزیت عالی محسوب می شود.

دانشمندان بر این باورند که نور UV-C یا همان ماوراء بنفش در مقابل اکثر میکروب ها و ویروس ها مقاوم است و تمامی آنها را از بین می برد، این روش بسیار جذاب و جالب و البته کارآمد می باشد که بدون هیچ مایع یا وسیله ای تلفن همراه خود را ضدعفونی می کنید.

این محصول برای کاربرانی که نمی خواهند گوشی همراه خود به طور مستقیم با مواد شوینده و دستمال های مرطوب مورد اثابت قرار بگیرد، مناسب می باشد و می توانند با استفاده از این دستگاه از سطح تلفن همراه خود نیز مراقبت کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر