پردازنده سرور اینتل در چین شروع به تولید دوباره می شود

پردازنده سرور اینتل در چین شروع به تولید دوباره می شود

شرکت اینتل که در کشور چین به تولید تراشه های سرور می کرد دوباره شروع به روند قبلی خود کرده و شاهد این هستیم که این شرکت نسبت به نیاز بازار و علاوه بر آن برخی از سفارشات قبلی که برای این شرکت قبل از کرونا داده شده بود را در حال تکمیل برای تحویل دادن می باشد.

اینتل توانایی خود را بر روی ساخت تراشه های سرور قرار داده و این کار باعث پیشرفت چشمگیر این شرکت در این حوزه بوده که واقعا بسیار فوق العاده و خاص می باشد و محصولات قدرتمند و جذابی را از سوی اینتل در بازار های جهانی به طور کامل شاهد هستیم.

برنامه هایی که اینتل قبل از شیوع کرونا در چین راه اندازی کرده بود را در حال عملی کردن می باشد که عملیات و پروژه های بسیار متفاوت و جذابی می باشد که این شرکت چینی به بهترین شکل ممکن توانسته این محصولات را با سرعت بالا و قدرت انتقال داده بالا را به خط تولید خود اضافه کند.

پردازنده سرور اینتل نسبت به دیگر شرکت های تولید کننده این قطعه قدرتمند می باشد و می توان گفت قدرت انتقال داده به همراه سرعت خوانایی و پردازش داده در این سری از محصولات اینتل فوق العاده می باشد که قدرت و سرعت قابل قبولی دارد که مخصوص سرور های کامپیوتری می باشد.

این نسل از تراشه های اینتل فقط در چین تولید می شود که باعث می شود تا انحصاری بودن این محصولات به آسیا باشد و به ندرت شاهد این تراشه ها در بازار های اروپا و آمریکا باشیم که این نشان دهنده بی اهمیت بودن این بازار ها نسبت به دیگر قاره ها می شود که اینتل در نظر گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
پردازنده سرور اینتل در چین شروع به تولید دوباره می کند

ساخت دوباره پردازنده سرور اینتل

شرکت اینتل برای اینکه بتواند قدرت خود را به رخ اپل که چند هفته پیش به طور رسمی جدایی این شرکت برای ساخت تراشه داخلی برای محصولات این شرکت را ارائه داد، شاهد ساخت محصولات قدرتمندی خواهیم بود که اینتل این عملکرد و روند را در برنامه خود اجرایی کرده است.

واقعا می توان گفت تراشه های اینتل در سری های مختلف بسیار خاص می باشد و همین کار باعث پیشرفت چشمگیر و فوق العاده اینتل نسبت به رقبای خود در این حوزه بوده است که حتی شرکت AMD توانایی ورود به بازار تراشه های سرور ندارد که نشان دهنده قدرت بالای اینتل می باشد.

در کل باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت اینتل چه محصولاتی را ارائه خواهد داد و در آینده شاهد عرضه و رونمایی محصولات قدرتمند و جذاب دیگری از سوی اینتل خواهیم بود که به طور کلی شاهد اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی اینتل خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر