ساخت ربات پرتاب کننده یخ توسط ناسا برای عملیات جدید

ساخت ربات پرتاب کننده یخ توسط ناسا برای عملیات جدید

سازمان ناسا در فکر ساخت یک ربات بسیار جدید و نوین از اکتشافات خود می باشد که قطعا باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن عملیات بسیار ویژه و خاص باشیم که در سال های گذشته شاهد چنین اختراعاتی از سوی ناسا در سطح های مختلف بوده ایم.

این ربات قرار است با استفاده از بخار منجمد تغذیه شود و برای انجام تحقیقات در دور ترین سیارات و مکان هایی که ربات های معمولی توانایی انجام اکتشافات ندارند ناسا از این ربات هوشمند استفاده خواهد کرد تا شاهد یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این سازمان برای تمامی حالت های خود باشیم که واقعا بسیار جالب و کاربری خواهد بود.

این بخار یک گوی یخی خواهد بود و دارای سرعت بسیار بالایی در حال انتقال از مسیر های مختلف خواهد بود که می تواند در بسیاری از سیارات به کمک دانشمندان و محققان ناسا بیاید و مکان هایی که دسترسی با ربات های معمولی سخت می باشد از این ربات استفاده کنند.

ساخت ربات پرتاب کننده یخ یک ایده بسیار مناسب و عالی برای استفاده در سیاراتی می باشد که دمای آنها بسیار پایین می باشد و عملکرد معمولی ربات های معمولی در این حالت بسیار کاهش می یابد که شاهد استفاده از این ربات بسیار ویژه و فوق العاده هستیم.

نام اصلی که برای این ربات در نظر گرفته شده است، SPARROW می باشد که مخصوص پرش از یک ناحیه یا منقطه به منطقه دیگر می باشد که طی کردن مسافت برای ربات و تجهیزات معمولی ناسا بسیار زمان بر می باشد اما این ربات زمان انتقال را بسیار کاهش می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ساخت ربات پرتاب کننده یخ توسط ناسا برای عملیات جدید

ایده ساخت ربات پرتاب کننده یخ

استفاده از این ربات در تمامی سیارات امکان پذیر نخواهد بود و به احتمال زیاد شاهد استفاده از این دستگاه در سیاراتی مانند مشتری و زحل خواهیم بود که احتمال وجود اقیانوس های یخی بسیار بزرگ در زیر پوسته های این سیارات وجود دارد.

سیاره های یخی از اولویت های بسیار بالایی برای استفاده از این ربات خواهند بود و ناسا اعلام کرده است در حال تکمیل و نهایی کردن ساخت این ربات بسیار فوق العاده می باشد که به طور کلی تمامی قوانین و حالت های موجود برای ساخت ربات های هوشمند فضایی را تغییر می دهد.

سازمان ناسا همیشه از شگفتی های بسیار جدید و بروز استفاده می کند و همین کار باعث افزایش کیفیت تحقیقات و نتایج به دست آمده این سازمان در تحقیقات خود می باشد که کمک بسیار زیادی به صنعت هوا فضا می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر