سرفیس با پردازنده AMD ساخته خواهد شد

سرفیس با پردازنده AMD ساخته خواهد شد

به زودی شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالب برای محصولات مایکروسافت سرفیس خواهیم بود، یکی از این اتفاقات وجود پردازنده های سری Ryzen 4000 AMD در بخش تراشه های این محصول می باشد که باعث می شود تا قدرت بسیار زیادی به این محصول داده شود.

مشخصات اینکه پردازنده های AMD بر روی سری جدید سرفیس به کار گرفته خواهد شد توسط پایگاه خبری ۳DMark 11 منتشر شده است که اشاره به یک تغییرات جدی در بخش سخت افزاری سری لپ تاپ های سرفیس مایکروسافت می باشد.

طبق گفته ها قرار است پردازنده ۷ نانومتری با معماری جدید بر روی محصولات مایکروسافت خواهد رفت و گفته می شود تغییرات بسیار ویژه ای خواهد بود و این نیز باعث می شود تا شاهد این باشیم که حداقل در بخش تراشه و پردازش داده در لپتاپ های سرفیس مایکروسافت دچار مشکل نخواهیم بود.

سرفیس با پردازنده AMD سازگار خواهد شد و قرار است بر معماری Zen 2 AMD طراحی شود و دارای سرعت انتقال داده تا ۴گیگاهرتز می باشد که به صورت صعودی خواهد بود و باعث می شود تا شاهد قدرت بسیار بالای پردازش داده برای دستگاه های بسیار ظریف مایکروسافت خواهیم بود.

همچنین گفته می شود بخش گرافیکی این دستگاه ها نیز به دست شرکت AMD ساخته خواهد شد و به طور کلی بخش سخت افزاری سری جدید سرفیس مایکروسافت در دست ای ام دی خواهد بود و ساخت آن به دست این شرکت قدرتمند سخت افزاری خواهد بود که شرکت رقیب خودش یعنی اینتل را به چالش خواهد کشید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سرفیس با پردازنده AMD ساخته خواهد شد

تولید سرفیس با پردازنده AMD

هنوز مشخصات دقیقی درمورد بخش بخش کارت گرافیک به وجود نیامده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم این دو شرکت بر چه سری با هم به تفاوت خواهند رسید و شاهد حضور کدام یک از سری های موفق شرکت AMD در داخل دستگاه های مایکروسافت خواهیم بود.

گفته می شود سری کارت های گرافیکی قرار است در این سری مایکروسافت به کار گرفته شود Radeon RX 5300M خواهد بود که کیفیت و قدرت بسیار بالایی خواهد داشت و باعث می شود تا کاربر با بالاترین سرعت ممکن و نهایت کیفیت مناسب و عالی برخوردار باشد.

با تولید بسیار بالای محصولات AMD شما کمتر لپتاپی را مشاهده می کنید که هر دو بخش گرافیکی و تراشه معتلق به این شرکت باشد و فقط در لپ تاپ MSI Alpha 15 شاهد این اتفاق هستیم که باعث می شود تا شاهد این شویم که این شرکت از هر دو محصول خود برای بالا بردن کیفیت دستگاه استفاده کرده است.

هنوز تولید و عرضه سری جدید سرفیس مایکروسافت مشخص نشده است و باید منتظر ماند و دید که این شرکت می تواند به طور کلی سری نو این شرکت را به خوبی سری های قبلی عرضه و تولید کند، باید منتظر ماند و شاهد برنامه های مایکروسافت بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر