فن کارت گرافیک Radeon AMD در حال آماده سازی قدرتمند

فن کارت گرافیک Radeon AMD در حال آماده سازی قدرتمند

کارت های گرافیک AMD یکی از بهترین محصولات گرافیکی در دنیا هستند که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است و همین نیز باعث شده است تا نگاه ویژه ای به محصولات این شرکت در بخش کارت های گرافیک باشیم.

سری Radeon شرکت AMD یکی از بزرگترین خط تولید ها و موفق ترین محصولات این شرکت محسوب می شود که فروش بسیار بالایی را نسبت به دیگر سری های دیگر این شرکت داشته است و به طور کلی می توان گفت بهترین محصول این شرکت میان دیگر محصولات می باشد.

قدرتمند ترین سری این شرکت یعنی Radeon RX 5700 XT می باشد که برای رقابت با کارت های گرافیکی مشابه دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد که گفته می شود این کارت گرافیکی یکی از برترین ها در نوع خود می باشد و قابلیت های بسیار فراوانی دارد.

AMD همیشه برای سری های مختلف کارت گرافیکی خود برنامه ها و پروژه های مختلف را در نظر دارد و برای اینکه همه آنها در یک سری نباشد در کنار آنها فن کارت گرافیک Radeon AMD را با بالاترین کیفیت ممکن و پایین ترین قیمت را طراحی و تولید می کند.

این شرکت اعلام کرده است بر روی ساخت و طراحی فن جدید در حال آماده سازی می باشد و گفته می شود این فن یکی از خاص ترین فن هایی خواهد بود که به عنوان یک وسیله جانبی به کار گرفته خواهد شد و قابلیت های فراوان دیگری را نسبت به سری های قبلی خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فن کارت گرافیک Radeon AMD در حال آماده سازی قدرتمند

فن کارت گرافیک Radeon AMD

این خنک کننده توانایی این را دارد که بتواند به طور متداول و مداوم در مکان هایی که گردش هوا به طور کامل وجود ندارد گردش هوا را در پی داشته باشد و ما نیز شاهد این باشیم که این فن بهترین قدرت را در مکندگی و قدرت تسویه هوا را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

مدیر ارشد AMD در گفت و گو با خبرنگاران درمورد این خنک کننده بسیار قدرتمند اشاره به این داشته است که این فن صدای پایینی خواهد داشت و به گونه ای خواهد بود که کاربر متوجه روشن شدن آن نخواهد بود و البته قدرت بسیار بالایی را در خنک کنندگی خواهد داشت.

این خنک کننده جدید بر روی کارت های گرافیکی نسل جدید Radeon AMD پیاده سازی خواهد شد و گفته می شود این قابلیت یکی از بهترین روش های این شرکت برای خنک نگه داشتن کارت های گرافیکی خواهد بود که یکی از بزرگترین مشکلات این شرکت می باشد که گفته می شود یا حدود زیادی در حال رفع مشکل می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcworld

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر