ساخت موسیقی با هدست واقعیت مجازی برای افراد تازه کار

ساخت موسیقی با هدست واقعیت مجازی برای افراد تازه کار

نرم افزار و اپلیکیشن های زیادی در سراسر دنیا وجود دارد که برای ساخت موسیقی به کاربر کمک زیادی می کنند و یکی از معروف ترین آنها، اپلیکیشن Korg’s Gadget است که محبوب ترین نرم افزار ساخت موسیقی در دنیا محسوب می شود که برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه شده است.

حالا این شرکت تصمیم گرفته است با کمک هوش مصنوعی و فناوری واقعیت مجازی این قابلیت را برای کاربرانی که از فناوری VR استفاده می کنند نیز بتوانند موسیقی های خود را منطبق واقعیت بسازند و تجربه متفاوتی از نوع ساخت موسیقی به آنها ارائه داده می شود.

هنوز این شرکت پلتفرم این نرم افزار را ارائه نکرده است و حتی قیمت پایه برای فروش این اپلیکیشن در دسترس قرار نگرفته است و فقط یک تریلر کوتاه با معرفی قابلیت ها و حالت هایی که قرار است کاربر در محیط برنامه استفاده کند به نمایش گذاشته شده است.

ساخت موسیقی با هدست واقعیت مجازی یک تمرین و تست فوق العاده خواهد بود و یکی از مزیت های قابل توجه و بسیار مهم این نرم افزار و ترکیب آن با فناوری واقعیت مجازی، پایین بودن هزینه ها است که اگر یک فرد به استریو موسیقی برود قطعا هزینه زیادی صرف خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر هزینه شاهد این هستیم که کاربر می تواند در تعداد های متفاوت و با دستگاه های مختلف موسیقی آشنا و با تمامی آنها کار کند که می تواند یک نکته مثبت و بسیار قابل توجه از این نرم افزار و ترکیب آن با هوش مصنوعی باشد و واقعا هم کاربر خوبی خواهد داشت.

ساخت موسیقی با هدست واقعیت مجازی

شرکت های دیگری در این حوزه پیش قدم شده اند اما هنوز نتوانسته اند یک خروجی مناسب و قابل قبول از خود به نمایش بگذارند و اگر Korg’s Gadget بتواند عملکرد مثبت خود را نگه داشته باشد، می توان گفت تبدیل به یک برنامه مفید و کاربردی در این حوزه خواهد شد.

موزیکدان های بزرگ دنیا نیز این نرم افزار و امثال آنرا برای افراد مبتدی پیشنهاد می کنند که برای ورود به بازار کار و حرفه ای این صنعت باید از این روش مبتدی بودن خود را کنار گذاشته و بتوانند عملکرد خوب و قابل توجهی از خود به نمایش بگذارند و خروجی مناسبی داشته باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر