گزارش: ساخت پنل های OLED جدید اپل برای مک‌بوک پرو و آیپد پرو

گزارش: ساخت پنل های OLED جدید اپل برای مک‌بوک پرو و آیپد پرو

طبق گزارش هایی که درمورد عملکرد اپل وجود داشته است به این اشاره شده است که این شرکت در برنامه های خود دارد پنل های جدیدی برای محصولات خود در نظر بگیرد تا بتواند از این طریق قیمت ها را کاهش دهد و در نتیجه شاهد یک خروجی مناسب از نظر قیمت و همچنین کیفیت از سوی اپل باشیم.

طبق گفته سایت TheElec، آیپد پرو و مک بوک پرو های این شرکت با پنل های اولد نسل جدید ساخته خواهند شد که فرآیند تولید متفاوتی دارند و از نظر ساختار تفاوت های بسیار زیادی با نسخه های قبلی خود خواهند داشت که اتفاقات هیجان انگیز و قابل قبولی از نظر فنی به همراه خواهد داشت.

همچنین طبق ادعای این منبع، استفاده از این پنل ها هنوز در دسترس نخواهد بود و اپل باید زمان زیادی برای ساخت و تامین این پنل ها بگذارد. دلیل اصلی اینکه این اتفاق خواهد افتاد، تامین به موقع و همچنین استفاده از تکنولوژی های جدید است که توسط شرکت کوپرتینویی ارتقا داده خواهد شد.

ساخت پنل های OLED جدید اپل تا سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت و بهره‌گیری از این فناوری باعث خواهد شد تا افزایش سایز آیپد پرو های بعدی باشیم که به اندازه ۱۲.۰۹ اینچ ارتقا داده خواهند شد و این به معنای با کیفیت شدن تبلت های نسل جدید اپل نسبت به نسخه های قدیمی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین با استفاه از این پنل ها شاهد حذف پنل های TFT و LTPO در آیپد پرو ها خواهیم بود و به لطف این فناوری ساخت شاهد حضور نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز در نسل جدید تبلت های اپل خواهیم بود که علاوه بر قدرت بسیار بالا، از نظر ساختاری نیز در سطح بسیار بالا و موفقیت آمیزی قرار خواهد گرفت.

رندر آیپد پرو 2021

ساخت پنل های OLED جدید اپل

طبق گزارش هایی که درمورد این فناوری اپل منتشر شده است، این شرکت مستقر در کوپرتینو قصد دارد روی پنل های میکرو LED نیز کار کند و در حال حاضر روی توسعه فناوری OLED سرمایه گذاری کرده است و قصد دارد پنل و صفحه نمایش تمامی محصولات جدید خود را ارتقا دهد.

ساختار کلی محصولات جدید اپل نسبت به نسخه های فعلی و قبلی تغییرات زیادی خواهد داشت و از تمامی لحاظ در بالاترین سطح ممکن ارائه خواهد شد. باید منتظر اخبار و اطلاعات جدید از سوی رسانه ها و اپل درمورد تولید و ساخت پنل های جدید اولد باشیم که قطعا جذابیت و اتفاقات بزرگی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر