ساخت کارت گرافیک هواوی برای سرور به زودی انجام می گیرد

ساخت کارت گرافیک هواوی برای سرور به زودی انجام می گیرد

بازار کارت های گرافیک برای سرور ها از بازار رایانه های شخصی در این دسته نمی باشد و رقابت بسیار حساس و نزدیکی در میان شرکت های تولیدکننده وجود دارد که هرکدام از آنها برای به دست آوردن مشتریان دائمی در حال تلاش هستند.

شرکت های بزرگی همچون اینتل،انویدیا و حتی AMD رقبای هواوی محسوب می شوند که در تولید کارت های گرافیک وجود دارند و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار جذاب و هیجان انگیزی در این رقابت میان غول های بزرگ فناوری خواهیم بود که رقابت را جذابتر و حساس تر از قبل خواهد کرد.

طبق گفته برخی از منابع معتبر، شرکت هواوی به زودی وارد بازار کارت های گرافیک خواهد شد و هدف اصلی این شرکت نیز برای سرور ها می باشد و بعد از آن نیز وارد بازار کامپیوتر های شخصی و گیمینگ خواهد بود که قطعا در آن بازار نیز شاهد رقابت حساسی خواهیم بود.

در این شکی نیست که انویدیا و اینتل جزو برترین تولیدکنندگان کارت های گرافیکی در دنیا هستند و محصولات با کیفیت بسیار زیاد به همراه طرفداران زیادی دارند، اما این باعث نمی شود تا ورود هواوی را به این رقابت و بازار را نادیده گرفت و از کنار آن گذشت.

قطعا وارد شدن هواوی به اینگونه بازار هزینه های زیادی را برای این شرکت چینی به وجود خواهد آورد اما یک رقابت بسیار مهیج به همراه عرضه محصولات با کیفیت بسیار بالا به همراه تنوع بسیار زیاد خواهیم بود که هیجان فوق العاده ای را در خود جای داده است.

ساخت کارت گرافیک هواوی برای سرور به زودی انجام می گیرد

ساخت کارت گرافیک هواوی

هواوی نشان داده است رقیب ضعیفی نمی باشد و در عرصه گوشی های هوشمند توانسته است رقابت بین اپل و سامسونگ را به طور کامل اشغال کند و توانایی این را دارد که یک رقابت هیجان انگیز دیگری را در بازار های کارت گرافیک به وجود بیاورد.

اگر هدف اصلی و جدی هواوی برای رقابت باشد قطعا انویدیا و دیگر شرکت های موجود دچار مشکلاتی در عرضه و فروش محصولات خود خواهند شد، چون هواوی شرکتی نمی باشد که از رقابت با دیگران دست بردارد و حتی در شرایط سخت نیز توانایی تولید دارد.

طبق گفته برخی از منابع سری های این شرکت مانند XE اینتل خواهد بود و با قیمت های بسیار بالا و در مدت زمان زیادی عرضه و رونمایی خواهد شد، اما اینگونه به نظر نمی رسد و می توان حدس زد محصولات پایین رده با قیمت های بسیار پایینی دارد که بازار های مختلف را هدف خواهد گرفت.

هنوز این شرکت به طور رسمی اعلام نکرده است چه برنامه هایی برای عرضه و ساخت کارت گرافیکی دارد، اما می توان حدس زد رقابت بزرگ و هیجان انگیز جدیدی را در پیش رو داریم که جالبتر از همه بازار های دنیای فناوری و تکنولوژی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر