ساخت کارخانه جدید TSMC در آمریکا به زودی ساخته می شود

ساخت کارخانه جدید TSMC در آمریکا به زودی ساخته می شود

صحبت های زیادی درمورد انتقال کارخانه های TSMC به کشور های غربی وجود دارد و یکی از کشور هایی که به احتمال زیاد نامبرده می شود، ایالات متحده می باشد که اعلام کرده است در حال مذاکره برای ساخت دومین شرکت در خاک این کشور می باشد.

این حرکت از سوی دولت آمریکا باعث می شود تا وابستگی کشور آمریکا به کشور های شرقی کمتر شود و بتوانند تولید دلخواه خود را داخل این کشور اجرایی کنند، همچنین گفته می شود برنامه آمریکایی ها بسیار پیچیده و عالی برای انتقال شرکت دوم این مجموعه تایوانی به آمریکایی می باشد.

هنوز به طور رسمی از طرف شرکت تایوانی TSMC مشخص نشده است که انتقال این کارخانه به چه صورت خواهد بود اما بر این اشاره شده است که به زودی شاهد انتقال بخش دوم این شرکت تایوانی به یکی از کشور های غربی خواهیم بود.

ساخت کارخانه جدید TSMC در آمریکا یک حرکت هوشمندانه از سوی کشور آمریکا محسوب می شود و باعث خواهد شد تا وابستگی ایالات متحده به بازار آسیا کمتر باشد و در نتیجه تولید محصولات به همراه عرضه آن تحت کنترل این شرکت انجام خواهد گرفت.

این بحث ها و گفت و گو ها میان رسانه ها و سازمان های خصوصی در دنیای فناوری برای انتخاب دومین کشور برای احداث کارخانه تایوانی TSMC می باشد که قطعا جالب و قابل توجه خواهد بود که بسیار زیاد بحث شده است و باید منتظر ماند و دید این شرکت بزرگ تایوانی بلاخره کدام کشور را مقصد خود اعلام می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ساخت کارخانه جدید TSMC در آمریکا به زودی ساخته می شود

ساخت کارخانه جدید TSMC در آمریکا

مدیرعامل این شرکت اعلام کرده است به احتمال زیاد ساخت دومین کارخانه در خاک آمریکا خواهد بود و می تواند نتایج مثبت و فوق العاده ای برای ما به ارمغان خواهد آورد اما سوال اساسی در این جا می باشد که آیا هزینه های برآورده شده در آمریکا با تایوان برابر خواهد بود.

تولید انبوه محصولات سخت افزاری در کشور تایوان بسیار مقرون به صرفه تر از ایالات متحده می باشد و این یعنی نشان دهنده قدرت بسیار فوق العاده این شرکت آسیایی در تامین قطعات سخت افزاری و هزینه های آن می باشد که یکی از دلایل عدم انتقال این شرکت به ایالات متحده می باشد.

هنوز هیچ حرف محکم و رسمی از طرفین این ماجرا منتشر نشده است و باید منتظر ماند و دید که تصمیم نهایی برای این ماجرا که می تواند سود بسیار زیادی برای دولت آمریکا به ارمغان بیاورد گرفته خواهد شد و انتقال کارخانه دوم TSMC به آمریکا انجام خواهد گرفت و یا خیر.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر