سازگاری انحصاری iOS 14 با یوتیوب :همکاری قدرتمند

سازگاری انحصاری iOS 14 با یوتیوب :همکاری قدرتمند

شرکت یوتیوب امروز به طور انحصاری اعلام کرد همکاری این شرکت و نرم افزار یوتیوب با اپل به توافق نهایی رسیده و به زودی همکاری های بلند مدتی میان هر دو شرکت انجام خواهد گرفت، سازگاری کامل یوتیوب در سیستم عامل جدید اپل یکی از اولین همکاری های این دو شرکت می باشد.

قرار است طبق توافقات اولیه میان یوتیوب و اپل، نرم افزار جدید یوتیوب با انحصاری متفاوت تر نسبت به نسخه اصلی این نرم افزار برای iOS 14 عرضه شود و از این به بعد این نرم افزار به طور انحصاری و کامل متفاوت برای اپل عرضه خواهد شد.

علاوه بر گوشی های آیفون دیگر محصولات اپل مانند آیپد ها و همچنین مک بوک ها از نسخه سازگار با دستگاه این نرم افزار برخوردار خواهند بود و به نوعی شاهد پوشش کامل دستگاه های اپل توسط یوتیوب خواهیم بود.

سازگاری انحصاری iOS 14 با یوتیوب می تواند نشان دهنده دوران انحصاری بودن در حوزه موبایل و نرم افزار را نشان دهد و شرکت هایی که به دنبال انحصاری کردن برخی از نرم افزار ها برای سیستم های انحصاری خود هستند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این کار و عملیات می تواند شرکت های بزرگ دیگری مانند سامسونگ،شیائومی و حتی هواوی را به فکر ساخت محصولات انحصاری و همکاری با شرکت ها و استارتاپ های نرم افزاری را به وجود بیاورند که در عین جذاب بودن بسیار خاص و فوق العاده می باشد.

سازگاری انحصاری iOS 14 با یوتیوب

سازگاری انحصاری iOS 14 با یوتیوب

اپل با این کار باعث افزایش محبوبیت سیستم عامل انحصاری خود می باشد و با تغییراتی که در حوزه رابط کاربری این سیستم عامل قدرتمند ایجاد می کند یک بازه زمانی بسیار بزرگ و فوق العاده ای را برای کاربران خود به وجود می آورد.

این بازه زمانی همان صرف زمان برای بخش رابط کاربری و سیستم عامل می باشد که توسط کاربران در این سیستم عامل مورد استفاده قرار می گیرد و می توان گفت یکی از بهترین و البته خاص ترین و ایده آل ترین حالت های ممکن برای اپل و کاربرانش محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر