سازگاری اینتل AVX-512 در تمامی سری های جدید

سازگاری اینتل AVX-512 در تمامی سری های جدید

تقریبا دو سال پیش بود که اینتل اعلام کرد به طور رسمی از افزونه AVX-512 در محصولات خود استفاده خواهد کرد که رسانه های بزرگ دنیا از این اتفاق بسیار خوش حال بودند و این نشان دهنده یک اتفاق بسیار فوق العاده و جذاب برای طرفداران و رسانه های معتبر دنیا بود.

حالا این شرکت اعلام کرده به طور رسمی در نسخه های جدید این شرکت شاهد پشتیبانی از این افزونه خواهیم بود که نشان می دهد اینتل در حال نزدیک شدن به یک جاودانگی خاصی می شود که می تواند برتر بودن این شرکت را نسبت به دیگر رقبای خود در این حوزه را اثبات کند.

عملکرد مثبت و ویژه این شرکت در بازه های مختلف باعث ایجاد یک حالت بسیار فوق العاده و خوب برای اینتل می شود که در نهایت شاهد عرضه تمامی محصولات با فناوری های بروز و جدید به بازار های جهانی می شویم که می تواند یک قدرتنمایی دیگر از سوی اینتل باشد.

سازگاری اینتل AVX-512 در محصولات جدید می تواند یک نسل جدید از تراشه های اینتل را بار دیگر به رخ بکشد و همین اتفاق نیز حالت های بسیار ویژه و خاصی را برای کاربران این شرکت به وجود می آورد که می توانند محصولات جذاب و فوق العاده ای داشته باشند.

اینتل تمامی برنامه های خود را برای موفق شدن در تمامی بازار های جهانی را قدم به قدم در حال اجرا کردن می باشد و این عملکرد مثبت این شرکت یک زنگ خطر بسیار جدی برای شرکت AMD محسوب می شود که می تواند رقابت را به سود اینتل تمام کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
سازگاری اینتل AVX-512

سازگاری اینتل AVX-512

بالا بودن سرعت و قدرت محصولات اینتل باعث می شود تا این شرکت از تمامی لحاظ به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد و شرکت اینتل توانایی های این را خواهد داشت که بتواند به بهترین شکل ممکن از تمامی سری های خود بهترین محصول ممکن را طراحی و تولید کند.

اینتل با اضافه کردن این افزونه به نسخه های جدید خود باعث می شود تا به کل نوع کارکرد و حتی مشخصات دستگاه ها تغییر کند و این یعنی یک پیشرفت جذاب و بسیار جلو از سوی اینتل برای محصولات جدید در آینده ای نه چندان دور خواهد بود.

حرکت های مثبت و خاص اینتل در این چند سال بیشتر به چشم خورده و حالا باید منتظر این موفقیت باشیم که زحمت چند سال اینتل را نشان می دهد و سازگاری با این افزونه در کدام از محصولات این شرکت به نمایش گذاشته خواهد شد و آیا می تواند جذاب و فوق العاده باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر