سازگاری تراشه ۱۲ نانومتری اینتل با حافظه رم DDR5

سازگاری تراشه ۱۲ نانومتری اینتل با حافظه رم DDR5

شرکت اینتل اعلام کرده تراشه های جدید این شرکت با فناوری های بسیار بروز و قدرتمند از نوع DDR5 پشتیبانی خواهند کرد و ما نیز شاهد این خواهیم بود که این حالت باعث می شود تا شاهد ایجاد یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت باشیم.

اینتل برای اینکه تراشه های جدید این شرکت از حافظه های رم بروز و با نوع های DDR5 سازگاری داشته باشند، شاهد این بوده ایم که این حالت یک ویژگی بسیار جذاب و فوق العاده ای از خود دارد که باعث ایجاد حالتی بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت می شود.

تراشه های ۱۲ نانومتری اینتل از این به بعد سازگاری کامل با حافظه رم هایی که از نوع DDR5 می باشند خواهند داشت و ما نیز شاهد این خواهیم بود که حالت بسیار مناسب و فوق العاده این اتفاق باعث می شود تا سرعت و ترکیب محصولات سخت افزاری بسیار روان و عالی باشد.

سازگاری تراشه ۱۲ نانومتری اینتل با حافظه های جدید با فناوری های DDR5 یک اتفاق بسیار جذاب و فوق العاده می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن این اتفاق را رقم بزند و ما نیز شاهد به وجود آمدن حالت های بسیار مناسب و فوق العاده برای این نوع محصولات هستیم.

این پشتیبانی می تواند بسیار کارآمد و جذاب باشد و شرکت اینتل توانایی این را دارد که به بهترین نحو ممکن تمامی حالت های مناسب و عالی را از خود به جا بگذارد و شاهد یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی این شرکت قدرتمند حوزه سخت افزار خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
سازگاری تراشه 12 نانومتری اینتل با حافظه رم DDR5

سازگاری تراشه ۱۲ نانومتری اینتل

اینتل می خواهد با اجرای این سازگاری یک ترکیب محصول فوق العاده ای از خود به ارث بگذارد و ما نیز شاهد این خواهیم بود که اجرایی کردن این ترکیب باعث افزایش سرعت و انتقال داده و پردازش آنها به بهترین شکل ممکن و بالاترین سرعت خواهد بود که باز هم اینتل را در صدر بهترین تولید کننده قرار بگیرد.

قدرتی که شرکت اینتل در بازار های جهانی دارد و توانایی این شرکت برای تولید و عرضه محصولات فیزیکی دارد باعث می شود تا این شرکت نسبت به رقبای خود از ویژگی بسیار بارز و قدرتمندی همراه باشد که تابحال شاهد این حالت ها در دیگر شرکت ها نبوده ایم.

در کل اینتل در حال رشد بسیار مثبت و فوق العاده ای قرار دارد و همین نیز باعث پیشرفت چشمگیر و فوق العاده این شرکت در حوزه سخت افزار می باشد که رقبایی مانند AMD را به طور کلی اذیت خواهد کرد و شاهد بازار داخل تراشه های ۱۲ نانومتری خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر