سازگاری فیتنس پلاس اپل با دستگاه های این شرکت

سازگاری فیتنس پلاس اپل با دستگاه های این شرکت

شرکت اپل به طور رسمی اعلام کرد سازگاری نرم افزاری و سخت افزاری برای این بخش از خدمات خود در نظر گرفته است که برای سازگاری داشتن با سخت افزار های جدید این شرکت می تواند عملکرد قابل توجه و بسیار هوشمندانه ای به نمایش بگذارد و فروش خوبی داشته باشد.

این شرکت قدرتمند در تمامی قامت ها توانسته عملکرد مناسبی از خود به نمایش بگذارد و حالت خوب و مناسبی نیز خواهد داشت و می توان گفت اتفاقات به وجود آمده توسط این شرکت در سطح قابل قبول و بسیار خوبی قرار خواهد گرفت و می تواند برای کاربران این شرکت مفید و جالب باشد.

اپل با ارائه قابلیت فیتنس پلاس که یکی از اپلیکیشن های پولی این شرکت محسوب می شود توانست عملکرد منحصر به فرد و قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد و خروجی مناسب این شرکت در ارائه و همچنین فراهم کردن قابلیت های مناسب بسیار کاربردی و خاص خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سازگاری فیتنس پلاس اپل با لپتاپ و همچنین ساعت های هوشمند از جمله قابلیت هایی است که برای این محصول در نظر گرفته شده است و می تواند عملکرد و حالت مناسبی داشته باشد و خروجی این شرکت در بخش فروش قابل توجه و بسیار هوشمندانه نیز خواهد بود.

این اپلیکیشن جزو ۱۰ نرم افزار برتر اپل محسوب می شود که از تعداد دانلود و تعداد کاربر بالای ۱۰ میلیون کاربر دارد.طبق گفته MacRumors ، اپل به زودی می تواند یک ویژگی پادکست مانند به نام “Time to Walk” را برای مشترکین + صاحبان ساعت و تناسب اندام ایجاد کند. این ویژگی که در بتا نسخه watchOS 7.3 منتشر شد ، در یادداشت های نسخه به عنوان “یک تجربه صوتی در برنامه Workout که مهمانان هنگام راه رفتن داستان های الهام بخشی را به اشتراک می گذارند” توصیف شده است.

سازگاری فیتنس پلاس اپل

به گفته کاربر توییتر Othmane ، اپل ویدیوی تبلیغاتی مربوط به ویژگی جدید را منتشر کرد (و سپس آن را کشید). یک عکس از صفحه نشان می دهد که Time to Walk با یک داستان ۳۰ دقیقه ای از خوان مندز خواننده کانادایی آغاز خواهد شد و همچنین داستان هایی از دالی پرتون ، قدرتمند NBA ، Draymond Green و Orange بازیگر جدید سیاه پوستان اوزو آدوبا است. با یک تنظیم تماشا ، به محض دسترسی به داستان ، امکان بارگیری خودکار آن فراهم می شود.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر