سازگاری نرم افزار ZOOM با اپل به زودی ارائه می شود

سازگاری نرم افزار ZOOM با اپل به زودی ارائه می شود

اگر برای میهمانی های تعطیلات مجازی از زوم در M1 Mac خود استفاده می کنید ، خوشحال خواهید شد که بشنوید که به روزرسانی به موقع انجام می شود. ۹to5Mac آموخته است که زوم در حال ارائه یک به روزرسانی ۲۱ دسامبر است که به شما اجازه می دهد برنامه تماس ویدیویی بطور محلی از Mac Silicon Mac پشتیبانی کند. شاید لازم باشد یک نصب کننده جداگانه بگیرید ، اما اگر ترجیح می دهید با استفاده از ترجمه کد ، بزرگنمایی را اجرا نکنید ، می خواهید از این مرحله پرش کنید.

برنامه غیربومی باعث تخلیه زیاد Mac های M1 نشد. یکی از اعضای انجمن MacRumors دریافت که در طول یک مکالمه ویدیویی ۲.۵ ساعته ، عمر باتری فقط ۱۷ درصد کاهش می یابد. اگرچه زوم را در کنار برنامه های دیگر اجرا می کنید ، کد محلی می تواند طول عمر را بیشتر بهبود بخشد و ممکن است عملکرد کلی را افزایش دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین این به روزرسانی بازخورد غیرکلامی را بهبود می بخشد ، به شما امکان می دهد پیام های متنی را با تلفن همراه (با مجوز Zoom Phone Pro) ارسال کنید و به شما در افزودن مخاطبین ابری کمک می کند. به راحتی می توان گفت اگر از یکی از جدیدترین رایانه های اپل برای برقراری ارتباط در طول همه گیری استفاده کرده اید ، پشتیبانی از M1 قابل توجه ترین به روزرسانی است.

سازگاری نرم افزار ZOOM با اپل

حالت ها و قابلیت هایی که در این نرم افزار شاهد هستیم در بالاترین سطح کیفیت ارائه داده می شود و می توان گفت بهترین ترکیب و حالت ممکن را از خود به نمایش گذاشته است و همین موضوع باعث برتری کلی و به وجود آمدن اتفاقات این شرکت شده است و در نهایت شاهد حالت های مناسب و جذاب بوده ایم.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر