سازگاری کامل یوتیوب با جیمیل امکان پذیر شد

سازگاری کامل یوتیوب با جیمیل امکان پذیر شد

چند هفته گذشته اخباری مبنی بر تغییرات سیستم نرم افزاری هر دو شرکت منتشر شد و شاهد عدم سازگاری سیستم هر دو شرکت با یکدیگر بودیم که متاسفانه کاربران توانایی متصل شدن به هر دو سیستم را یکجا نداشتند و به نوعی جیمیل فعال نبود.

اما امروز با همکاری هر دو شرکت شاهد نوشتن یک ماژول حرفه ای بسیار کاربردی بودیم که باعث شد تا شاهد به وجود آمدن برخی از اتفاقات مانند سازگاری هر دو سرویس برای تمامی کاربران هستیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده شده است.

قابلیت های هوشمندانه و بسیار ایده آل این سیستم ها باعث شده تا جزو محبوب ترین و البته خاص ترین سرویس های اینترنتی در دنیا باشند و طرفداران بسیار زیادی نیز داشته باشند و ما شاهد به وقوع پیوستن حالت های بسیار ایده آل و خاص خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سازگاری کامل یوتیوب با جیمیل بهترین شروع هفته نیست. اوایل صبح دوشنبه ، اکثر قریب به اتفاق خدمات تحت مدیریت Google ، از جمله Gmail و YouTube ، برای مشتریان در بازارهای مختلف کاهش یافت. با یک نگاه سریع به DownDetector ، Google Drive ، Maps ، Nest ، Calendar ، Classroom ، Meet ، Hangouts ، Stadia ، Duo و YouTube TV نیز تحت تأثیر قرار گرفته اند. جای تعجب نیست که مردم به رسانه های اجتماعی و سایر سرویس های غیر کنترل شده توسط Google مراجعه کرده اند.

تا در مورد عدم توانایی خود در پاسخ به ایمیل و به طور کلی مثمر ثمر بودن در محل کار اظهار نظر کنند. Google هنوز پاسخی نداده است و ما برای صدور بیانیه در مورد علت خاموش شدن با این شرکت تماس گرفته ایم (البته نه از طریق Gmail).

سازگاری کامل یوتیوب با جیمیل

این آپدیت به صورت عالی و ایده آل منتشر شده است و می توان گفت این شرکت بهترین ترکیب ممکن را از خود به نمایش گذاشته و می تواند در بالاترین سطح حرفه ای ارائه داده خواهد شد و بسیار مناسب و همچنین ایده آل از سوی این شرکت خواهیم بود.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر