اولین جزئیات از ساعت سامسونگ گلکسی واچ ۵ فاش شد

سامسونگ در حال تلاش برای ارائه آپدیت ساعت های هوشمند خود است با عنوان سامسونگ گلکسی واچ ۵ است. یک نشت توسط منبع کره ای که اطلاعات قابل اطمینان را ارائه می داد، فاش شده است. این نشت اولین جزئیات از ساعت سامسونگ گلکسی واچ ۵ را که دارای سنسور های یکپارچه است را فاش می کند.

ساعت هوشمند آینده سامسونگ سنسور های جدیدی را که در نسل قبلی خود وجود نداشت، تکمیل می کند. این سنسور ها برای نظارت بر علائم حیاتی مثل فشار خون، ضربان قلب و سطح اکسیژن خون به کار می رود.

همچنین شایع شده که قبلا یک سنسور برای تشخیص درجه حرارت بدن ارائه می دهند. با این حال این سنسور در حد شایعه است و معلوم نیست که بتواند دما دقیق بدن را با از مچ دست به دست آورد. منبع اشاره می کند که در حال حاضر سامسونگ موفق به توسعه یک تکنولوژِی قابل اطمینان برای ساعت هوشمند آینده خود شده است.

اولین جزئیات ساعت سامسونگ گلکسی واچ ۵

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ساعت سامسونگ گلکسی واچ 5

جزئیات دیگر توسط منبع از گلکسی واچ ۵ که مربوط به تاریخ رونمایی آن است درز کرده است: اما مطمئنا اطلاعات در آن حد تکان دهنده نیست، زیرا تقریبا از قبل پیش بینی شده است. سامسونگ در اوت ۲۰۲۱ ساعت های گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۴ کلاسیک را منتشر کرد. در صورتی که به چرخه آپدیت ۱۲ ماهه احترام بگذارد باید گلکسی واچ ۵ را در ماه اوت رونمایی کند.

هیچ جزئیاتی در مورد ویژگی های فنی این ساعت به بیرون درز نکرده است. ولی می دانیم که سامسونگ در حال کار برای بهبود عملکرد مدل های موجود خود در بازار همزمان با توسعه مدل جدید است.

پیش از این غول کره ای صنعت موبایل یک نسخه پایدار از رابط کاربری UI 4 را برای گوشی های گلکسی S21 ارائه کرده است. در عین حال، آپدیت نرم افزاری را هم برای ساعت های هوشمند خود ارائه خواهد کرد. این آپدیت به ترتیب برای گلکسی واچ ۴ کلاسیک، گلکسی واچ ۴، گلکسی واچ ۳ و گلکسی واچ اکتیو ۲ ارائه می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر