تشخیص آنفولانزا توسط ساعت های هوشمند فیت بیت

تشخیص آنفولانزا توسط ساعت های هوشمند فیت بیت

محققان در آمریکا توانسته اند با تحقیق بر روی دستگاه ها و گجت های پوشیدنی انواع بیماری های خطرناک را تشخیص دهند و برای بهبود آنها از طریق این ساعت ها و دستگاه هوشمند نظارت کافی و کاملی داشته باشند.

این محققان توانسته اند با اندازه گیری زمان خواب کاربرانی که از محصولات و گجت های هوشمند فیت بیت استفاده می کردند انواع آنفولانزا را تشخیص دهند. هنگامی که فرد به خواب می رود و اگر دچار آنفولانزا باشد فشار خون آن به صورت زیادی افزایش می یابد که می توان از این طریق بیماری را شناسایی کرد.

بهترین وسیله برای شناسایی فشار خون در هنگام خواب ساعت های هوشمند می باشند با کم ترین فضای ممکن و بدون هیچ مزاحمتی کار خود را انجام می دهد و کاربر می تواند به خواب خود ادامه دهد و متوجه هیچ کار یا حرکتی هنگام خواب نشود.

بیماری آنفولانزا سالانه حدود ۶۵۰.۰۰۰ مرگ و میر در سراسر جهان به جا می گذارد که آمار وحشتناکی محسوب می شود و تقریبا ۷ درصد بزرگسال و ۲۰ درصد کودکان زیر ۵ سال می باشند که به این بیماری مبتلا می شوند و ساعت های هوشمند فیت بیت می تواند برای شناسایی این بیماری کمک بسیار زیادی انجام دهد.

تشخیص آنفولانزا توسط ساعت های هوشمند فیت بیت

یکی از محققان و دکتر های دانشگاه هاروارد در رابطه با بیماری آنفولانزا و انواع تشخیص این بیماری اینگونه سخت گفته است:

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دکتر جنیفر رادین

یکی از بهترین راه ها برای مقابله با بیمار آنفولانزا سریع تشخیص دادن این بیماری می باشد که به فرد کمک می کند تا بتواند در سریع ترین وقت ممکن خود را درمان کند.

یکی از آمار های مرگ و میر در اثر این بیماری دیر رسیدن بیمار یا تشخیص دیر این بیماری می باشد که منجر به فوت فرد و بیمار مذکور می شود.

تشخیص آنفولانزا توسط ساعت های هوشمند فیت بیت

کارایی ساعت های هوشمند فیت بیت

محققان و دانشمندان بعد از تحقیق بر روی ۲۰۰ هزار نفر توسط ساعت های هوشمند فیت بیت به این نتیجه رسیده اند که اکثر بیماری ها و تشخیص آنفولانزا توسط این گجت های هوشمند می تواند جلوی مرگ و میر افراد را بگیرد و یکی از کارساز ترین بخش های مورد نظر پزشکی باشد.

همچنین دانشمندان بر این باورند که با پیشرفت تکنولوژی های نوین در بخش پزشکی می تواند تاثیر مثبتی را روی این بیماری ها داشته باشد و کاربرانی که از این نوع ساعت ها استفاده می کنند از خطر احتمالی بیماری های دیگر در امان می باشند.

این ساعت های هوشمند علاوه بر شناسایی انواع بیماری در تشخیص دیگر قسمت های بدن مفید بوده اند و در کل باعث می شوند تا این تشخیص انواع بیماری ها برای پزشکان راحت تر شود و روند درمان انواع بیماری ها از جمله آنفولانزا با سرعت بیشتری انجام بگیرد.

ساعت های هوشمند فیت بیت یکی از همین ساعت ها می باشد که توانسته است حدود ۴۰۰۰ نفر را از دچار شدن به انواع بیماری ها جلوگیری کند یا تشخیص به هنگام بیماری توسط این محصول باعث شده است تا جان افراد بسیار زیادی در کشور ایالات متحده در امان بماند. امیدواریم هیچ انسانی بر روی کره زمین مخصوصا ایرانیان عزیز دچار هیچ مریضی نشوند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر