ساعت هوشمند موتورولا ۳۶۰ پیش فروش می شود

ساعت هوشمند موتورولا ۳۶۰ پیش فروش می شود

موتورولا در چند سال اخیر توانسته با تولید ساعت های هوشمند برخی از بازار های هدف را به دست بگیرد، موتورولا ساعت ۳۶۰ خود را حدود سه ماه پیش رونمایی کرد و یک ساعت هوشمند بالا رده ای را به معرض نمایش گذاشت.

این ساعت هوشمند برای ایالات متحده قابل پیش فروش می باشد و افرادی که دوست دارند در ماه ژانویه یا همان اولین ماه سال ۲۰۲۰ این ساعت هوشمند را در دست بگیرند می توانند از سایت موتورولا و دیگر سایت های فروشگاهی پیش فروش کنند. هنوز دیگر کشور ها برای این ساعت مشخص نشده اند.

به گفته موتورولا کشور های کانادا و انگلیس بعد از بازار ایالات متحده آماده فروش خواهند شد و هنوز اطلاعات و زمان عرضه این ساعت هوشمند در این کشور ها منتشر نشده است، به گفته سایت های معتبر این ساعت هوشمند موتورولا ۳۶۰ با قیمت ای متفاوت عرضه خواهد شد.

این ساعت هوشمند از قابلیت ها و ویژگی های مختلفی برخوردار می باشد و دارای قابلیت هایی همچون GPS و حافظه داخلی می باشد. تراشه این ساعت نیز از کوالکام اسنپدراگون ۳۱۰۰ می باشد که برای بهبود کارایی این ساعت هوشمند بکارگرفته شده است.

طبق گفته های مدیر بازرگانی موتورولا این ساعت هوشمند برای رقابت با ساعت های هوشمندی همچون شیائومی می بند ۴ و سامسونگ واچ اپل راهی بازار خواهد شد و قصد این را دارد که با تولید ساعت هایی با بهترین کیفیت بازار های هدف را به دست بگیرند.

ساعت هوشمند موتورولا 360 پیش فروش می شود

ساعت هوشمند موتورولا ۳۶۰ بهترین کارایی ساعت هوشمند

ایت ساعت هوشمند بر خلاف ساعت های دیگر موتورولا توسط این شرکت ساخته نشده است و فقط حق فروش و طراحی این ساعت به دست شرکت موتورولا می باشد، این ساعت توسط شرکتی به نام EBuyNow ساخته شده است و فقط سفارشات شرکت موتورولا برای این محصول را دریافت است.

نکته منفی و عیب بزرگ موتورولا در پیش فروش این محصول این می باشد که این ساعت فقط در ایالات متحده قابل پیش خرید می باشد و دیگر کشور ها هنوز این قابلیت را دارا نمی باشند و پیش فروش در کشور های دیگر انجام نشده است که برای این شرکت کمی غیر حرفه ای تر می باشد.

این ساعت هوشمند می تواند رقیب جدی برای دیگر ساعت های هوشمند باشد دلیل آن نیز وجود امکانات و قابلیت های زیاد در این محصول می باشد که با قیمت پایین عرضه شده است. ساعت هوشمند موتورولا ۳۶۰ بهترین ساعت هوشمند میان رده با قیمت پایین می باشد که در بین ساعت های هوشمند مختلف در بازار وجود دارد می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر