ساعت هوشمند ویوو در لیست ۳C ظاهر شد

ویوو علامت تجاری “ویوو واچ” را در علامت تحاری اروپا (EUIPO) در فوریه سال جاری به ثبت رساند. علاوه بر این، یک وبلاگ نویس ویبو در ماه مه طراحی ساعت هوشمند ویوو را رونمایی کرد.

همانطور که معلوم است، مرحله بعد از آن هم دریافت گواهینامه است. حال هم که می توان گفت که این شرکت اخیرا درخواست دو محصول ساعت هوشمند را ارائه داده است و آنها مجوز رسمی ۳C را دریافت کرده اند. این بدان معنی است که اولین ساعت هوشمند ویوو ممکن است در آینده ای نزدیک به بازار عرضه شود.

طبق اطلاعات صدور گواهینامه، ساعت هوشمند ویوو از پخش صوتی، شارژ ۵ واتی را نشان می دهد که توسط شرکت دانگوان، فناوری الکترونیکی پوی چین تولید شده است.

علاوه بر این، ما همچنی می توانیم درک کنیم که این ساعت هوشمند از چه سبک طراحی پیروی خواهد کرد. همانطور که در طرخ هم مشاهده می شود، ساعت هوشمند ویوو یک طرح شماره گیری گرد را اتخاذ می کند. همچنین یک کذ مقیاس در حلقه بیرونی قاب جلویی وجود دارد. بدنه دارای دو دکمه قیزیکی در سمت راسته بدنه است.

همانطور که انتظار می رود، سنسو ضربان قلب و سایر مشخصه ها را در قسمت پشتی ساعت قرار خواهد داشت. به علاوه، دو قابلیت در پشت بدنه هست. آنها را برای شارژ قرار داده اند. علاوه بر این، ساعت دارای یک سگک فلزی است. احتمال داده می شود که نسخه سریعتر و حایگزینی است.

ساعت هوشمند ویوو

ساعت هوشمند ویوو

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بازار ساعت های هوشمند

به طور کلی، این یک حرکت مورد انتظار است. همه رقبای ویوو اعلام کرده اند یا قصد دارند ساعت های هوشمند جدیدی را اعلام کنند. شیائومی و هواوی مدتی است که در این زمینه حضور دارند.

اوپو و دیگر شرکت های در حال حاضر آشکارا اهداف خود را در این بازار نشان می دهند. بنابراین از ویوو این وجود دارد که ساعت هوشمند خود را رونمایی نمی کند، و در پشت رقبای خود قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، به غیر از تجارت ساعت های هوشمند، روند دیگری نیز وجود دارد. سازندگان گوشی های گوشی های قدیمی صفحه نمایش های خود را رها کرده اند. بنابراین می توان گفت این گوشی های هوشمند می توانند جایگاه خود را نسبت به سایر محصولات هوشمند ارائه دهند.

اگر محصولات صفحه نمایش بزرگ همان عملکرد ها را در خانه ها و دفاتر به اجرا درآورند، ساعت های هوشمند و باند های هوشمند قصد دارند این کارکرد ها را در خارج از منزل انجام دهند.

بر اساس داده های منتشر توسط IDC، سال گذشته، محموله های جهانی ساعت های هوشمند ۲۲.۷ درصد نسبت به سال گذشته ۹۲.۷ میلیون فقره افزایش یافته است. فروش اپل واچ به تنهایی به بیش از ۳۰ میلیون دستگاه رسید و بیش از محموله های همه مارک های ساعت سوئیسی بود.

بنابراین می توانیم بپذیریم که ساعت های هوشمند به عنوان بخشی از اکوسیستم هوشمند به مکانی رقابتی برای همه تبدیل شده اند. اما ویوو در حال حاضر تنها یکی از چهار تولید کننده برتر حوزه فناوری در چین است که هنوز ساعت های هوشمند خود را رونمایی نکرده است. که این را به زودی برطرف خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر