اطلاعات جدید ساعت هوشمند گلکسی واچ ۲ منتشر شد

اطلاعات جدید ساعت هوشمند گلکسی واچ ۲ منتشر شد

شرکت سامسونگ اطلاعات امیدوار کننده ای درمورد سری ساعت های هوشمند گلکسی واچ ارائه کرده است که شاهد اتفاقات بسیار مناسب و جذابی برای این ساعت هستیم که قرار است به زودی توسط شرکت سامسونگ رونمایی و عرضه شود.

برخی از اطلاعات جدیدی که درمورد این ساعت هوشمند می باشد توسط سایت ۹to5Google منتشر شده است که نشان دهنده حالت های بسیار خوب و قابل قبولی از سوی سامسونگ برای ساعت جدید خود یعنی گلکسی واچ ۲ خواهیم بود.

اولین اطلاعاتی که درمورد این ساعت منتشر شده است اندازه این ساعت می باشد که به طور قابل توجهی نسبت به نسخه ها و سری هایی قبلی کوچک شده است و همین نیز باعث شده است تا شاهد اتفاقات متنوع و جذابی در طراحی و شکل کلی ساعت باشیم.

ساعت هوشمند گلکسی واچ ۲ سامسونگ از بدنه تمام فلزی بهره مند خواهد بود که ویژگی های ضد آب بودن به همراه ترکیب فوق العاده برای ساعت واچ ۲ می باشد که  باعث زیبایی بیش از حد این ساعت هوشمند خواهیم بود که واقعا بسیار جذاب و ایده آل می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت های دیگری که این ساعت برای خود به دست خواهد آورد فناوری های GPS و LTE می باشد که باعث افزایش رابط کاربری و بخش نرم افزاری این ساعت هوشمند می باشد که به طور کلی باعث ایجاد جذابیت فوق العاده این ساعت می شود.

اطلاعات جدید ساعت هوشمند گلکسی واچ 2 منتشر شد

ساعت هوشمند گلکسی واچ ۲

این ساعت جذاب سامسونگ قرار است نسبت به نسخه های قدیمی خود سایز های کوچکی داشته باشد و بجای اندازه های ۴۶ میلی متری و ۴۲ میلی متری به ترتیب اندازیه های ۴۵ و ۴۱ میلی متری خواهد بود که اندازه کوچکی نسبت به نسخه های قدیمی خود خواهند داشت.

آنچه در تصاویر اولیه منتشر شده است فقط این اطلاعات را فاش کرده است و هنوز به طور کامل شاهد مشخصات دقیق و فناوری های استفاده شده در داخل این ساعت هوشمند نیستیم و باید تا زمان رونمایی و عرضه کامل این ساعت صبر کنیم تا ببینیم سامسونگ از کدام فناوری ها و از چه نوع طراحی هایی بهره مند خواهد بود که می تواند یک رقیب بسیار جدی و حساسی برای ساعت هوشمند اپل واچ ۵ محسوب شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر