ساعت هوشمند Oppo می تواند چیزی فراتر از اپل واچ باشد

یکی دیگر از شرکت های موبایل چینی در حال ساخت ساعت است

با ورود جدی به عرصه تلفن های هوشمند ، اکنون چندین مارک فناوری چینی در حال هدف قرار دادن بازار ساعت های هوشمند است ، هوآوی اکنون چند ساعت را به بازار منتشر کرده است ،شیائومی در ماه نوامبر می واچ را به همگان نشان داد و حالا Oppo نیز می خواهد به بازار واچ های هوشمند وارد شود .

این خبر در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان Oppo در سالن اننو دی ۲۰۱۹ اتفاق افتاد ، جایی که بسیاری از فناوری های خود را برای سال بعد برنامه ریزی کرده است . سایر محصولات نمایش داده شده شامل شیشه های AR ، هاب خانگی ۵G و برخی هدفون های بی سیم است ، اما این ساعت هوشمند Oppo است که به طرز جالبی جالب ترین دستگاه در بین دیگر محصولات اعلام شده بود .

برنامه های ساعت هوشمند Oppo برای اولین بار در آگوست ۲۰۱۹ ، در اظهارنظر معاون رئیس این شرکت ذکر شد ، اما در آن زمان چیز زیادی درباره اش نمی دانستیم .

در مورد ساعت هوشمند Oppo در اننو دی ۲۰۱۹ چیز های جدیدی شنیده نشد و تمام آنچه گفته شد یک شبح دستگاه بود ، اما این کافی است تا تصویری واضح از ساعت ارائه دهیم . این به این دلیل است که به نظر می رسد بیشتر از یک عبور از اپل واچ بود .

به نظر می رسد این دستگاه دارای همان طراحی حلقه مربع است که اکثر مردم آن را با اپل واچ می شناسند . ما در حال حاضر چیز های بیشتری در مورد پوشیدگی آینده نمی دانیم ، اما به نظر می رسد جدیدترین دستگاه است که برای تقلید از دستگاه اپل طراحی شده است .

ساعت هوشمند Oppo

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همه چیز در مورد ظاهر ساعت هوشمند Oppo

در حالی که برخی ممکن است سریعا ساعت هوشمند Oppo را عنوان کلون دیگر اپل واچ رد کنند ، دلایلی برای خوش بین بودن در مورد دستگاه وجود دارد . نرم افزار دقیقا به اندازه سخت افزار اهمیت دارد و فقط به این دلیل که به نظر می رسد مانند اپل واچ است ، این بدان معنی نیست و هر چیزش مانند آن باشد .

به عنوان مثال ، می واچ سیائومی را در نظر بگیرید . در حالی که انتظار می رفت شبیه اپل واچ است ، سیستم عامل آن مبتنی بر MIUI است و مثل پوشیدنی های اندرویدی است .

قبل از اینکه آن را به عنوان یک کلون اپل واچ بنویسیم ،باید منتظر اطلاعات بیشتر در مورد ساعت هوشمند Oppo باشیم . در اننو دی ۲۰۱۹ اعلام شد که این ساعت در برج اول ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد شد ، که می تواند به معنای آن باشد که در نمایشگاه جهانی مصرف جهانی MWC 2020 در ماه فوریه آغاز به کار خواهد کرد .

با بیان این مطلب که شیائومی گفته است که هیچ برنامه ای برای راه اندازی می واچ در بازار های خارج از چین ندارد و احتمالا ساعت هوشمند Oppo نیز از همین مسیر پیروی می کند ، بنابراین باید صیر کنیم و ببینیم که چه می شود . پس

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر