سامسونگ الکترونیک قصد دارد گلس تاشو تولید کند

سامسونگ در حال حاضر تنها سازنده تلفن های هوشمند است می تواند گلس های تاشو مخصوص خود را تولید کند. این غول کره ای که در حال حاضر یکی از برترین تامین کنندگان پانل های اولد در جهان است، این شرکت گلس قابل تاشو (UTG یاشیشه فوق العاده نازک) را از شرکت خواهر خود یعنی سامسونگ نمایشگر می گیرد.

با این حال، گزارش جدیدی حاکی از این است که سامسونگ الکترونیک می خواهد ساخت گلس UTG را آغاز کند و از تهیه لوازم جانبی را از شرکت خواهر خود متوقف کند.

ظاهرا این پروژه در مراحل ابتدایی خود به سر می برد، اما تلفن های هوشمند قابل تاشو تولید شده هنوز در بازار وجود دارد. از این رو ممکن است که به این زودی شاهد تاثیر فوری این پیشرفت در قیمت محصولات نباشیم.

سامسونگ این کار را عمدتا برای کاهش قیمت ها و افزایش حاشیه در تلفن های هوشمند قابل حمل می کند. در حالی که بهبود کیفیت محصول می تواند یکی دیگر از عوامل ایجاد انگیزه در این پروژ] باشد. مقرون به صرفه ترین پرچمار سامسونگ گلکسی زد فلیپ است و همچنین اولین دستگاهی هم است که از نمایشگر های UTG استفاده می کند.

سامسونگ الکترونیک قصد دارد گلس تاشو تولید کند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گلس تاشو سامسونگ

طبق اطلاعات Sammobile، هر پنل گلس خیلی نازک که در گلکسی زد فلیپ استفاده می شود ۴۰ دلار قیمت دارد که در حال حاضر از Samsung Display تهیه شده و سپس با پنل اولد ذوب می شود.

سامسونگ الکترونیک در حال حاضر به دنبال شرکای خود براب شروع این سرمایه گذاری جدید است. در همین عین، این امر باعث می شود ورودی های باز شده Samsung Display از دسترس خواهد شد، زیرا دیگر سامسونگ الکترونیک به خود متکی است.

شایان ذکر است که Samsung Display دارای تولید انبوه انحصاری لایه های گلس تاشو است و رقابت با شرکت های خواهد و برادر خود بسیار عالی خواهد بود زیرا سایر تولید کنندگان هم با این کار سازگاری دارند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر