سامسونگ گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن دارای مجوز ورایزن

سامسونگ گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن دارای مجوز ورایزن

شرکت ورایزن که یکی از قدرتمندترین کمپانی های حوزه فناوری و ارتباطات محسوب می شود، عملکرد بسیار فوق العاده ای در این چند سال اخیر داشته است که در بهترین حالت خود قرار دارد و شاهد این بوده ایم که اتفاقات اخیر باعث پیشرفت زیادی بوده است.

این شرکت در یک بیانیه ای به طور رسمی اعلام کرده است که شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل هستیم که باعث می شود این شرکت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های فناوری تبدیل شود، همکاری ورایزن و سامسونگ برای رونمایی و معرفی گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن جالب می باشد.

سامسونگ اس ۲۰ فن ادیشن یک گوشی بسیار جذاب و جالب از پرچمدار سامسونگ می باشد که قرار است اتفاقات بسیار ایده آل و جذابی را به همراه خواهد داشت و ما نیز شاهد حالت های بسیار جذاب و ایده آل برای این شرکت و این گوشی خواهیم بود.

سامسونگ گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن دارای قابلیت و امکانات بسیار جذاب و فوق العاده می باشد که توانایی های مشابه نسبت به نسخه های اصلی پرچمداران سامسونگ یعنی اس ۲۰ و اس ۲۰ اولترا خواهد داشت که قیمت پایینی نسبت به این دو دستگاه خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت کره ای سعی بر این داشته بتواند قیمت محصول را پایین بیاورد و یک نسخه ارزان قیمت از این محصول را به عرضه نمایش درآورده است که در بهترین حالت خود قرار دارد و به نوعی می توان گفت شاهد حالتی بسیار ایده آل و جذاب و فوق العاده هستیم.

سامسونگ گلکسی اس 20 فن ادیشن

سامسونگ گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن

این نسخه قرار است با طراحی متفاوتی نسبت به نسخه های اصلی عرضه شود و تمرکز سامسونگ بر روی پایین آوردن قیمت برای این سری بوده است که به احتمال زیاد توانسته این حالت را به طور کامل اجرایی کند و به زودی شاهد این اتفاق نیز خواهیم بود.

دلیل همکاری سامسونگ با ورایزن به خاطر قرار دادن فناوری و چیپ ۵G در این گوشی می باشد که نشان از جذاب بودن و البته خاص بودن این گوشی دارد که در بهترین حالت خود به سر می برد و واقعا جزو محصولات بسیار با کیفیت و جذاب این شرکت محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر