گلکسی بادز لایو در یک تیزر ویدیویی و عکس فاش شد

از آنجا که ما از وجود بادز های بی سیم به شکل لوبیا سامسونگ ( گلکسی بادز لایو ) مطلع شدیم، بسیاری از تحسین کنندگان طراحی منحصر به فرد منتظر اطلاعات رسمی در مورد این محصول آینده سامسونگ هستند.

خوب به نظر می رسد، امروزآن روز موعود است گر چه تیزر ویدیویی از یک منبع رسمی فاش نشده است، در عوض ما با خبری دیگر سر و کار داریم.همانطور که در توییت به اشتراک گذاشته نشده است.همانطور که در توییتی در توییتر WalkingCat واضح است، آنچه را که به نظر می رسد یک تیزر رسمی از بادز های آینده از غول فناوری کره است را داریم.

با توجه به جزئیات ویدیو، گلکسی بادز لایو در رنگ های سفید، برنزی و سیاه موجود خواهد بود. به سرعت بعد از آنکه پیام “سر و صدای خود را حفظ کنید. بگذارید صدا در بیاید” را شنیدیم، حداقل شعار آن را نشان داد که گلکسی بادز لایو یک ویژگی صدای محیط را شامل می شود که می توانید برای شنیدن صدای اطراف خود آن را فعال کنید.

با توجه به اینکه هم گلکسی بادز و گلکسی بادز پلاس این ویژگی را ارائه دادند، بسیار معلوم است که ما این قابلیت را در مدل جدید بادز های سامسونگ پیدا خواهیم کرد.

در عین حال این متن همچنین می تواند وجود لغو فعال نویز را نشان دهد، که جدیدا برای طیفی از هدفون ها استفاده می شود.

گلکسی بادز لایو
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ گلکسی بادز لایو در یک تیزر ویدیویی و عکس فاش شد

سایر اطلاعات مربوط به قیمت گلکسی بادز لایو هنوز نامشخص است. اما ما انتظار نمی رود که این بادز ها خیلی گران باشند. تا آنجا که می دانیم قیمت این بادز ها می تواند شبیه به گلسی بادز باشد، بنابراین قیمتی در حدود ۱۵۰ دلار خواهد داشت. در بخش قیمت این بادز می تواند در کورس با چند محصول رقیب به خوبی بدرخشد و ویژگی های قابل توجهی با قیمت مناسب تر ارائه دهد.

گلکسی بادز لایو

علاوه بر این تیزر ویدیویی، WalkingCat همچنین دو تصویر از این محصول را به اشتراک گذاشت تا باری دیگر طراحی گلکسی بادز لایو را تایید کند. اولین عکس قسمت پایین این هدفون را نشان می دهد. عکس دیگری هم طریقه قرار گرفتن این بادز در گوشی را نشان می دهد.

در هر صورت، سامسونگ به احتمال زیاد گلکسی بادز لایو را به همراه سری جدید نوت ۲۰ در رویداد Unpacked آینده در ۵ اوت رونمایی کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarea

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر