سامسونگ گلکسی بادز پلاس در هفته های آینده رونمایی می شود

فقط دو روز از رونمایی رسمی سری گلکسی S20  سامسونگ و جدیدترین تلفن هوشمند تاشو این شرکت یعنی گلکسی Z Flip می گذرد. این تلفن های هوشمند همه محصولات این شرکت نیست که در این بازه معرفی و رونمایی می شود زیرا غیر از این گوشی ها سامسونگ قصد دارد هدفون های بی سیم جدید خود را با نام گلکسی بادز پلاس رونمایی کند. این شرکت جزئیات بیشتر ایرفون های جدید خود را در هفته های آینده انتشار می کند.

با توجه به گزارشات، ما در جریان رونمایی ایربادز های جدیدی هستیم که تقریبا مشابه مدل های قبلی یا همان مدل ۲۰۱۹ نیستند.  با این حال این هدفون های بی سیم جدید سامسونگ با افزایش قابل توجه باتری و میکروفون بهتر همراه خواهد بود. شایان ذکر است که گلکسی بادز پلاس نسبت به نسخه های قبلی ارزان تر خواهند بود، یعنی به نوعی حداقل ۲۰ دلار بیشتر از آن ها اما با امکانات بیشتر، قیمت خرده فروشی این بادپز ها در حدود ۱۵۰ دلار خواهد بود.متأسفانه ، شنونده های جدید از عملکرد لغو فعال بودن  صدا پشتیبانی نمی کند، بنابراین حداقل در این دسته  قافله را به ایر بادز پرو  اپل از می بازند.

این برند مشهور صنعت موبایل یعنی سامسونگ موفق به ساخت هدفون های بی سیم جدید یعنی بادز پلاس شد. نتیجه نهایی را از طریق ویدیوی دستی که همراه با جعبه گشایی بود که می توانید برداشت های اولیه خود را با دیدین این تصاویر بروز دهید.

علاوه بر این تصاویر ویدیو وار، چند عکس خوب از بادز های جدید از زوایای مختلف نیز وجود دارد. ظاهرا، برخی از خرده فروشان اروپایی در واقع در اوایل انتشار گلکسی بادز پلاس را به فروش می رساندند. این چیزی است که قبلا در گذشته هم اتفاق افتاده است، با این حال می توانید این تیزر را آخرین نیزر سامسونگ گلکسی بادز پلاس قبل از انتشار قلمداد کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر منشتر شده سامسونگ گلکسی بادز پلاس

بر اساس گزارش ها، سامسونگ برای کسانی که قصد پیش خرید گوشی های هوشمند سری گلکسی S20 را دارند، گلکسی بادز پلاس را به همراه آن رایگان ارائه می دهد. اگر قیمت نهایی این محصول را در نظر بگیریم این یک خرید و معامله خوب است. فقط دو روز است که ما درباره این هدفون جدید چیز هایی شنیده ایم، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر از این محصول با ما در ارتباط باشید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر