سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۲ با دوربین سه گانه همراه است

سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۲ با دوربین عقب سه گانه همراه است

گلکسی زد فلیپ فعلی فقط در ماه فوریه وارد بازار شد، اما این امر مانع از آن نیست که سامسونگ به دنبال پیگیری از فعالیت خود در این زمینه باشد، مطابق با یک حق ثبت اختراع جدید که به اداره مالکیت معنوی جهان (WIPO) رسیده است، سامسونگ در حال کار بر روی جانشینی برای گلکسی زد فلیپ است.

همانطور که توسط سایت معروف فناوری هلندی LetsGoDigital دیده شده است، ظاهر سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۲ با یک دوربین سه گانه عقب همراه خواهد بود.

این یک قدم رو به جلو قابل توجه می تواند باشد که از آرایه های دوتایی فعلی موجود در مدل های فعلی این نوع گوشی های هوشمند به دوربین سه گانه آپدیت شود. این تحولی قابل توجه برای گوشی های هوشمند ۲۰۲۰ می تواند باشد.

جالب اینجاست که، تصاویر نمودار در ثبت اختراع، دو طرح ممکن (مدل A و B) را ارائه می دهند، نشان می دهد که سامسونگ در مورد اینکه آیا آرایه دوربین سه گانه در گوشی های هوشمند تاشو جدید خود به صورت عمودی یا افقی قرار گیرد، نمی توان تصمیم بگیرد.

سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۲ با دوربین عقب سه گانه همراه است

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گلکسی زد فلیپ 2

یکی دیگر از جزئیات قابل ذکر این است که انتخاب سامسونگ برای تراز دوربین بر روی نمایشگر کوچک اولد در قسمت پشتی چه تصمیمی خواهد گرفت.

در مدل A، صفحه نمایش خارجی از گلکسی  زد فلیپ فعلی غیرقابل تشخیص است، در حال که به نظر می رسد اجرای قرار گیری عمودی دوربین ها در مدل B باعث می شود فضا برای یک صفحه نمایش گسترده تر شود.

البته هیچ تضمینی وجود ندارد که سامسونگ هر یک از طرح های ارائه شده در حق ثبت اختراع را اتخاذ کند، زیرا سانده کره ای فقط می تواند پایه های خود در این مرحله پوشش دهد.

با این حال، این حق ثبت اختراع تصور این را که غول کره ای صنعت گوشی های هوشمند با توجه به اولین نسخه گلکسی زد فلیپ، جانشین آن را در چه جهتی قرار خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر