سامسونگ گلکسی زد فلیپ رونمایی و معرفی شد

سامسونگ گلکسی زد فلیپ رونمایی و معرفی شد

سامسونگ دیروز در طی مراسمی که برگزار کرده بود تا محصولات جدید خود را رونمایی خواهد کرد و گفته می شود یکی از بهترین نمایشگاه ها و رویداد های سامسونگ در چند سال اخیر بوده است که با یک شگفتی بسیار بزرگی برگزار شد.

در این مراسم تلفن های جدید این شرکت رونمایی شد و قابلیت ها و مشخصات فنی آنها نیز توسط سامسونگ در این مراسم به نمایش درآود و گفته می شود این سامسونگ این کار را برای این انجام داد تا نشان دهد از اپل خیلی جلوتر می باشد و احتمال این وجود دارد که محصولات این شرکت ادامه دار باشد.

بعد از اینکه پروژه گوشی سامسونگ گلکسی فولد، گوشی تاشو سامسونگ با موفقیت کامل همراه نبود سامسونگ به ترکیب جدیدی دست یافت و توانست با طراحی گوشی سامسونگ گلکسی زد فلیپ توانست عدم موفقیت خود را در سری قبلی بهبود دهد.

این بار شاهد یک گوشی سامسونگ گلکسی زد فلیپ هستیم که سامسونگ توانسته است با طراحی بسیار خاص و فوق العاده خود و با بکار گیری مشخصات فنی بسیار بالا یکی از گوشی های تاشو قدرتمند دنیا را طراحی و تولید کند.

این گوشی از مشخصات فنی بسیار بالایی همراه می باشد و یکی از آنها تراشه داخلی این گوشی می باشد که با اسنپدراگون ۸۶۵ بهره می برد که گفته می شود باعث شده است تا نام سامسونگ گلکسی زد فلیپ بهتر از این باشد و گفته می شود سامسونگ نهایت استفاده را از این گوشی خواهد برد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ گلکسی زد فلیپ رونمایی و معرفی شد

رونمایی سامسونگ گلکسی زد فلیپ

این گوشی علاوه بر مشخصات فنی بسیار بالا دارای مشخصات دیگری نیز می باشد که این گوشی را نسبت به دیگر گوشی های تاشو دنیا متمایز می کند و باعث می شود تا دیدگاه ها به سمت این گوشی جور دیگری باشد و این گوشی کیی از بهترین ها باشد.

در این موبایل از حافظه داحلی ۲۵۶ گیگابایتی بهره برده شده است و دارای یک رم ۸ گیگابایتی می باشد که باعث می شود تا قدرت این گوشی بیش از حد زیاد شود و ما شاهد یک گوشی بسیار قدرتمند در اجرای برنامه های قوی و گرافیک دار باشیم.

دوربین این گوشی نیز از کیفیت بسیار بالایی همراه می باشد و از کیفیت های ۱۲ و ۱۰ مگاپیکسلی واقعی و فول اچ دی بهره می برد که نسبت به سری های قبلی سامسونگ ضعیف می باشد اما به نوع خود کیفیت جالب و تاثیر گذاری دارد.

سامسونگ زد فلیپ طراحی مجدد و خاص شرکت کره ای می باشد که توانسته است با بهترین نوع خود طراحی را اجرایی کند و همین امر نیز باعث شده است تا ما یکی از خاص ترین گوشی های سامسونگ در چند سال اخیر شاهد آن باشیم، این گوشی با قیمت اولیه ۱.۰۰۰ دلار به فروش خواهد رسید و از ۲۱ فوریه نیز پیش فروش آن آغاز خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع androidauthority

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر