سامسونگ گلکسی فولد ۲ سخت تر از گلکسی فولد

سامسونگ گلکسی فولد ۲ سخت تر از گلکسی فولد

سامسونگ گلکسی فولد حتی شکننده تر از بسیاری از گوشی های هوشمند است ، اما به نظر می رسد سامسونگ در مورد گلکسی فولد ۲ در رابطه با این مسئله چاره می اندیشد ، زیرا شواهدی در حال رشد وجود دارد که از یک نوع صفحه نمایش جدید و سخت تر استفاده می کند .

letsgodigital سه برنامه علامت تجاری اخیر سامسونگ را در رابطه با شیشه فوق العاده نازک مشاهده کرده است . این صفحه نمایش همانطور که از نام آن پیداست بسیار نازک هستند و با ضخامت کمتر از میکرومتر همراه هستند و این امر مطابق با ضخامت مو های انسان است .

از همه مهمتر اگر چه آنها نیز بسیار مقاوم در برابر خراش هستند ، به خصوص در مقایسه با پلاستیک پلی آمید مورد استفاده برای صفحه نمایش اصلی گلکسی فولد است .

گلکسی فولد 2

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

صفحه نمایش گلکسی فولد ۲ با UTG

در حالی که این برنامه های مارک تجاری سامسونگ گلکسی فولد ۲ را ذکر نمی کنند ، آنها ذکر می کنند که الترا دین گلس همچنین با نام UTG هم شناخته می شود برای صفحه های گوشی های هوشمند قابل استفاده است و البته که این اولین بار نیس که ما درباره این فناوری شنیده ایم .

در ماه اکتبر گزارش شد که سامسونگ ممکن است از UTG  در گلکسی فولد ۲ استفاده کند ، بنابر این این برنامه های مارک تجاری نشانگر بیشتری از این امر هستند .

اما در حالی که استفاده از آن احتمالا به یک گوشی سخت تر منجر شود ، افت نزولی بالقوه UTG وجود دارد ، به طوری که طبق گفته های آن هزینه های بیشتری برای آن شده است . با این وجود شایعات قیمت فعلی در حالی که در مورد قیمت اختلاف نظر ندارند همه نشان می دهد که فولد ۲ ارزان تر از نسخه اصلی گلکسی فولد خواهد بود .

چگونه سامسونگ این امر را مدیریت خواهد کرد ، نامشخص است ، اما باید به زودی ایده بهتری داشته باشیم ، زیرا ممکن است سامسونگ گلکسی فولد ۲ در تاریخ ۱۸ فوریه در کنار سامسونگ گلکسی S11 معرفی شود .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.