سامسونگ گلکسی فولد ۲ سخت تر از گلکسی فولد

سامسونگ گلکسی فولد ۲ سخت تر از گلکسی فولد

سامسونگ گلکسی فولد حتی شکننده تر از بسیاری از گوشی های هوشمند است ، اما به نظر می رسد سامسونگ در مورد گلکسی فولد ۲ در رابطه با این مسئله چاره می اندیشد ، زیرا شواهدی در حال رشد وجود دارد که از یک نوع صفحه نمایش جدید و سخت تر استفاده می کند .

letsgodigital سه برنامه علامت تجاری اخیر سامسونگ را در رابطه با شیشه فوق العاده نازک مشاهده کرده است . این صفحه نمایش همانطور که از نام آن پیداست بسیار نازک هستند و با ضخامت کمتر از میکرومتر همراه هستند و این امر مطابق با ضخامت مو های انسان است .

از همه مهمتر اگر چه آنها نیز بسیار مقاوم در برابر خراش هستند ، به خصوص در مقایسه با پلاستیک پلی آمید مورد استفاده برای صفحه نمایش اصلی گلکسی فولد است .

گلکسی فولد 2

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

صفحه نمایش گلکسی فولد ۲ با UTG

در حالی که این برنامه های مارک تجاری سامسونگ گلکسی فولد ۲ را ذکر نمی کنند ، آنها ذکر می کنند که الترا دین گلس همچنین با نام UTG هم شناخته می شود برای صفحه های گوشی های هوشمند قابل استفاده است و البته که این اولین بار نیس که ما درباره این فناوری شنیده ایم .

در ماه اکتبر گزارش شد که سامسونگ ممکن است از UTG  در گلکسی فولد ۲ استفاده کند ، بنابر این این برنامه های مارک تجاری نشانگر بیشتری از این امر هستند .

اما در حالی که استفاده از آن احتمالا به یک گوشی سخت تر منجر شود ، افت نزولی بالقوه UTG وجود دارد ، به طوری که طبق گفته های آن هزینه های بیشتری برای آن شده است . با این وجود شایعات قیمت فعلی در حالی که در مورد قیمت اختلاف نظر ندارند همه نشان می دهد که فولد ۲ ارزان تر از نسخه اصلی گلکسی فولد خواهد بود .

چگونه سامسونگ این امر را مدیریت خواهد کرد ، نامشخص است ، اما باید به زودی ایده بهتری داشته باشیم ، زیرا ممکن است سامسونگ گلکسی فولد ۲ در تاریخ ۱۸ فوریه در کنار سامسونگ گلکسی S11 معرفی شود .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر