سامسونگ گلکسی فولد ۲ و هر آنچه در مورد آن می خواهیم

گلکسی فولد سامسونگ مدت زمان طولانی در صف بوده است ، اما بعد از سالها شایعاتی که به دنبال ماه ها تاخیر انجام می شود ، محصول نهایی به خوبی و از لحاظ ظاهری از نوع اول است.

گلکسی فولد سامسونگ مدت زمان طولانی  بوده است که صدایش همه جا پیچیده بود  اما بعد از سالها شایعاتی که به دنبال ماه ها تاخیر انجام می شود ، محصول نهایی به خوبی و از لحاظ ظاهری از نوع اول است.

این برای کسانی است که مهم نیست که فناوری پیشرفته تلفن های هوشمند مهم نیست که هزینه آن چیست و چقدر ناپایدار است. اما در حالی که ما نمی توانیم گلکسی فولد را به اکثر توصیه کنیم ، نگاهی هیجان انگیز به آینده احتمالی تلفن ها است و مطمئناً سامسونگ گلکسی فولد ۲ به تحقق پتانسیل های خود نزدیک شده است .

ما در مورد دومین گوشی تاشو سامسونگ چیز زیادی نمی دانیم ، اما آنچه را که در زیر شنیده ایم خواهیم یافت . و در زیر آن لیستی از همه اجزای اصلی را که به دنبال آن هستیم خواهیم یافت . پس با ما همراه باشید تا بریم

سر اصل مطلب

  • چیست ؟ دومین تلفن تاشو سامسونگ
  • چه موقع به تیراژ انبوه می رسد ؟ احتمالا زمانی در سال ۲۰۲۰
  • هزینه آن چقدر است ؟ خیلی بیشتر از بیشتر پرچمدران

تاریخ و قیمت سامسونگ گلکسی فولد ۲

با توجه به آخرین شایعات تاریخ انتشار گلکسی فولد ۲ حاکی از راه اندازی این گوشی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ است . این موضوع کمی مبهم است و با توجه به اینکه نسخه اصلی فولد نهایتا تا سپتامبر ۲۰۱۹ به فروش نرسید ، احتمالا کمی زود است .

گلکس فولد اصلی در ماه فوریه اعلام شد ، اما به دلیل تاخیر خیلی دیر تر در فروشگاه ها دیده شد ، بنابر این ممکن است به زودی گلکسی فولد ۲ را ببینیم .

گفته این ، گلکسی فولد اصلی در ماه فوریه اعلام شد ، اما به دلیل تاخیر در فروشگاه ها خیلی دیر شده است ، بنابراین ممکن است به زودی گلکسی فولد ۲ را ببینیم.

به نظر می رسد که شایعه قبلی محقق می شود ، با بیان اینکه سامسونگ می تواند تا اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی یک پوشه جدید را راه اندازی کند – هرچند که این شایعه به ویژه در ماه مارس است ، بنابراین ممکن است با توجه به تاخیر فولد در فروشگاه ها ، این برنامه تغییر کرده باشد.

هنوز هیچ صحبتی در مورد قیمت دقیق گلکسی فولد ۲ وجود ندارد ، اما گلکسی فولد ۱۹۸۰ دلار یا ۱۸۰۰ پوند قیمت داشته باشد ، بنابر این انتظار داشته باشد که گلکسی فولد بسیار گران باشد .

سامسونگ گلکسی فولد 2 و هر آنچه در مورد آن می خواهیم

اخبار و شایعات سامسونگ گلکسی فولد ۲

یکی از شایعات سامسونگ گلکسی فولد ۲ نشان می دهد که این گوشی دارای صفحه نمایش ۶.۷ اینچی است که در محور افقی (در جایی که Fold اصلی دارای لولا در محور عمودی باشد) خواهد بود. با خاموش شدن قفل ، صفحه مانند صفحه اصلی در قسمت داخلی پنهان شده است ، و گفته می شود بار دیگر نمایشگر ثانویه وجود دارد ، اما این بار یکی از فقط ۱ اینچ است.

گلکسی فولد  اصلی دارای صفحه اصلی ۷.۳ اینچ و صفحه نمایش ۴.۶ اینچی ثانویه است ، بنابراین اگر این مورد دقیق باشد ، هر دو صفحه روی فولد ۲ کوچکتر خواهد بود . از این رو به تظر می رسد کمی کاهش قیمت را داشته باشیم ، اگر چه سامسونگ با ساختن تاشو کوجکتر می تواند هزینه را کاهش دهد .

به علاوه ، “افرادی که با توسعه محصول آشنا هستند” در حال صحبت با بلومبرگ هستند ، بسیاری از موارد فوق را تکرار کردند و به یک صفحه نمایش تاشو به صورت افقی ۶.۷ اینچی ، همراه با دوربین سلفی سوراخ پانچ و ساخت باریک تر از مدل فعلی اشاره کردند.

این شایعات پس از گزارش قبلی مبنی بر کار سامسونگ بر روی دو تلفن جدید قابل تاشو وجود دارد که گفته می شود یکی از این دستگاه ها یک دستگاه شبیه به هم است که می تواند آن را به دستگاه فوق تبدیل کند.

گفته می شود که دیگری دارای یک گوشی عمودی مانند گوشی اصلی است ، اما دارای صفحه نمایش خارجی است ، بنابراین صفحه اصلی در قسمت بیرونی قرار دارد و همیشه قابل مشاهده است – بسته به اینکه گوشی  تاشو باشد یا بزرگ باشد ، این بزرگ است. این صداها شبیه به هواوی میت X است.

سامسونگ همچنین بسیاری از طرح های تلفن تاشو را ثبت کرده است. بسیاری از اینها ممکن است هرگز مورد استفاده قرار نگیرند ، اما برخی ممکن است سرنخهایی از آنچه انتظار می رود فراهم کنند.

سامسونگ گلکسی فولد 2 و هر آنچه در مورد آن می خواهیم

به عنوان مثال ما سه طرح ممکن را در بالا مشاهده کردیم که یکی از آنها طرح تاشو است ، در حالی که دو مدل دیگر به مدل فعلی نزدیکتر هستند.

در ضمن ، حق ثبت اختراع دیگری در مورد تلفن تاشو با قلم کار می کند ، که می تواند یک تاشو آینده را به دامنه گلکسی نوت سامسونگ نزدیک کند.

حمل و نقل با قلم به منظور استفاده بیشتر از صفحه نمایش بزرگ ، منطقی خواهد بود ، و این حق ثبت اختراع را به طور خاص توصیف می کند که حتی در حالی که تلفن جزئی تاشو است ، می تواند بر روی صفحه خمیده صفحه کار کند .

آنچه می خواهیم ببینیم

همیشه راه هایی برای بهبود تلفن ها وجود دارد ، اما این حقیقت گلکسی فولد نسبت به بسیاری از گوشی های رده بالا است.همانطور که از بعضی جهات چشمگیر است ، اما در بعضی موارد فاقد آن است. با این حساب ، آنچه را که ما از سامسونگ گلکسی فولد ۲ به آن امید داریم ، اینجاست.

     ۱. قیمت پایین تر

سامسونگ گلکسی فولد با قیمت ۱۹۸۰ دلار /۱۸۰۰ پوند ، دو برابر قیمت یک پرچمدار معمولی است . وقتی در نظر بگیرید که این یکی از اولین تاشو هاست و تقریباً دو برابر صفحه نمایش یک پرچمدار معمولی را ارائه می دهد ، قیمت شروع به حس می کند ، اما هنوز هم آن را از دسترس بیشتر مردم قرار نمی دهد.

بنابراین برای گلکسی فولد ۲ می خواهیم شاهد کاهش چشمگیر قیمت باشیم. به احتمال زیاد هنوز هم می توان از Samsung Galaxy S11 هزینه بیشتری داشت ، اما به عنوان یک محصول نسل دوم این احتمال وجود دارد که سامسونگ بتواند قیمت را پایین تر از سطح فعلی خود پایین بیاورد. اگر بخواهد تاشو ها از راه دور به جریان اصلی تبدیل شوند ، لازم است.

      ۲. طراحی با دوام تر

سامسونگ گلکسی فولد 2 و هر آنچه در مورد آن می خواهیم

در حالی که گلکسی فولد با دوام بیشتری نسبت به نسخه قبلی از سامسونگ مجبور به تعویق انداختن آن و ایجاد برخی تغییرات است ، اما هنوز هم شکننده تر از یک تلفن معمولی است.

با صفحه نمایش تاشو ، لولا ، و یک نمایشگر کوچکتر ثانویه ، که شاید اجتناب ناپذیر است ، اما ما دوست داریم سامسونگ هر کاری که ممکن است انجام دهد تا فولد ۲ را سخت تر کند ، مخصوصاً اگر گران باشد.

      ۳. یک صفحه نمایش ثانویه بهتر

سامسونگ گلکسی فولد 2 و هر آنچه در مورد آن می خواهیم

در حالی که صفحه نمایش تاشو اصلی ۷.۳ اینچی گلکسی فولد چشمگیر است ، صفحه نمایش ثانویه ۴.۶ اینچی آن کمتر است. این صفحه ای است که هنگام خاموش بودن صفحه نمایش اصلی با آن تعامل دارید. این یکی نمی تواند تاشو باشد ، کوچک است ، و حاشیه های بسیار بزرگی در بالا و پایین آن است.

برای گلکسی فولد ۲ ما می خواهیم حداقل آن را از قاب کمتر و کمی بزرگتر داشته باشیم ، اما با طراحی گوشی برای داشتن صفحه اصلی در قسمت بیرونی (به این ترتیب که صفحه اصلی تا نیمی از اندازه تاشو می شود اما همیشه قابل مشاهده است) ) سامسونگ دیگر اصلاً نگران ایجاد یک صفحه نمایش اضافی نیست. اگرچه این ممکن است فولد ۲ شکننده تر شود.

    ۴. بیشتر خستگی :

یک مسئله در مورد گلکسی فولد این است که چین و چروک در وسط همیشه قابل توجه است. شما به آن عادت می کنید ، اما با یک تلفن گران قیمت که نمی خواهیم مجبور شویم به چیزهایی عادت کنیم یا سازش کنیم ، بنابراین برای گلکسی فولد ۲ امیدواریم سامسونگ بتواند کار بهتری را در زمینه به حداقل رساندن این افزایش انجام دهد. وقتی صفحه باز است.

    ۵. حتی یک نرخ تازه :

سامسونگ گلکسی فولد 2 و هر آنچه در مورد آن می خواهیم

صفحه نمایش گلکسی فولد همچنین از میزان تجدید ناهموار در تست های ما رنج می برد ، به عنوان مثال اگر در یک صفحه وب با متن سنگین حرکت کنید ، کلمات به طور یکنواخت در سراسر صفحه تغییر خواهند کرد.

این نوع موردی نیست که ما از یک محصول باکیفیت انتظار داشته باشیم ، به خصوص از یک شرکت با تجربه صفحه نمایش همچون سامسونگ .

    ۶. شکاف کارت میکرو اس دی

نکته کوچک این مورد ، اما گلکسی فولد سامسونگ ، همان اندازه بزرگ ، جایی برای اسلات کارت microSD پیدا نکرده است. با توجه به اینکه از حافظه ۵۱۲ گیگابایتی استفاده شده است ، البته این کار بزرگی نیست ، این امکانات هنوز هم چیزی نیست که انتظار داریم در نسخه دو ارائه شود .

     ۷. باتری بزرگتر و سریع تر شارژ می شود

باتری ۴۳۸۰ میلی آمپر در ساعتی یا ۴۲۳۵ میلی آمپر در نسخه ۵G ، از نظر استاندارد های هوشمند تقریبا بزرگ است ، اما این یک گوشی هوشمند استاندارد نیست و اگر چه عمر باتری بسیار جامد است ، جای بهبود وجود دارد .

بنابر این برای گلکسی فولد ۲ ما دوست داریم سامسونگ باتری حتی بزرگتری را درون آن بگنجاند و از این اندازه بزرگ مصرف کننده برای عمر بسیار طولانی استفاده کند .

با سیم پو باش تا از دنیا عقب نمونی

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.