سامسونگ گلکسی فیت ۲ در هند رونمایی می شود

سامسونگ گلکسی فیت ۲ در هند رونمایی می شود

شرکت سامسونگ به طور کلی اطلاعات کاملی از دستبند هوشمند جدید خود یعنی گلکسی فیت ۲ را منتشر کرد که شاهد قابلیت های فوق العاده و بسیار خاص از سوی سامسونگ برای این دستبند فوق العاده هوشمندانه و بسیار ایده آل بوده ایم.

طبق گفته ها این دستبند هوشمند در کشور هند رونمایی خواهد شد و شاهد قابلیت های خاص و بسیار قدرتمند فنی از سوی سامسونگ برای این محصول ایده آل و فوق العاده هوشمند هستیم که نشان دهنده قابلیت های خاص و بسیار جذاب این شرکت محسوب می شود.

سامسونگ برای رقابت در بازار دستبند های هوشمند رقیب قدرتمندی به نام شیائومی دارد که با سری محصول می بند بازار بسیار بزرگی را برای خود به دست آورده و برای اینکه این شرکت بتواند عملکرد مناسب و خوبی داشته باشد باید قیمت گذاری این محصول را تا حد زیادی کاهش دهد.

قابلیت هایی که قرار است در این دستبند هوشمند قرار بگیرد در بهترین حالت خود قرار دارد و برای اینکه شاهد حالت های مناسب و جذاب از سوی این شرکت باشیم نیازمند اتفاقات عجیب و بسیار خاص از سوی این شرکت با قیمت بسیار مناسب ۵۵ دلاری برای این دستبند هوشمند خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ گلکسی فیت ۲ دارای صفحه نمایش ۱.۱ اینچ با کیفیت امولد خواهد بود که قابلیت نمایش تصاویر سه بعدی را نیز خواهد داشت، علاوه بر این حالت شاهد اتفاقات مناسب و هوشمندانه ای برای این دستبند جذاب از سوی سامسونگ خواهیم بود.

سامسونگ گلکسی فیت 2

سامسونگ گلکسی فیت ۲

سنسور های سنجش اکسیژن خون به همراه دیگر قابلیت های خاص و جذاب نشان دهنده حالت مناسب و ایده آل برای این شرکت می باشد به زودی از سوی سامسونگ به نمایش درخواهند آمد و می توان حساب ویژه و خاصی روی این دستبند هوشمند بازکرد.

از دیگر قابلیت های این ساعت هوشمند می توان به سازگاری با تمامی دستگاه و سیستم عامل ها اشاره کرد که سامسونگ توانایی ارائه چنین قابلیت فوق العاده و خاصی را برای بازار های جهانی به دست آورده که شاهد قابلیت های خاص و بسیار ایده آل خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر