سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی نمی کند

فرد خودی با نام مستعار Ice Universe اطلاعاتی منتشر کرده است که به اظهار دارد که گوشی هوشمند پرچمدار آینده سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا نمی تواند از حداکثر رزولوشن کیو اچ دی پلاس با نرخ تازه سازی تصویر ۱۲۰ هرتزی بهره ببرد.

این اطلاعات در آخرین نسخه رابط کاربری OneUI پیدا شده است و تایید می کند که سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا دارای نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی نخواهد بود. این بدان معنی است که صفحه نمایش های این سری پرچمدار با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی خواهند بود اما نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی کاهش می یابد.

به همین ترتیب،نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی در سری پرچمدار فعلی گلکسی S20 وجود دارد، که برخی از کاربران برای این موضوع انتقاد کرده اند. با این حال تولید کننده کره ای نگران کاهش قابل توجه باتری در زمان استفاده بدون امکان شارژ مجدد در نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی و حداکثر رزولوشن است. کاملا ممکن است که سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا از این لحاظ با پرچمداران فعلی این شرکت تفاوت نداشته باشد.

همین شبکه اطلاعات رسانی آگاه امروز گفت که رونمایی سامسونگ گلکسی زد فولد ۲ باید در ۵ آگوست باشد. این بر خلاف شایعات به تاخیر افتادن رونمایی این دستگاه است. علاوه بر این، شروع فروش این دستگاه در چین باید از ۲۰ سپتامبر امسال شروع می شود.

اولین تصاویر سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ استاندارد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

Ice Universe اخیرا اولین رندر های گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ را منتشر کرده است. قبل از آن، ما تنها تصاویری از نسخه بزرگتر سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا را شاهد بودیم. به ویژه اولین ویدیویی که از این سری منتشر شد، سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا نشان داده شده و در مورد مشخصات آن هم بحث شد.

نوت 20 اولترا

به نسخه استاندارد اگر بازگردیم . این دستگاه با صفحه نمایش با فریم های گسترده تر از سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا درایتف می کند. این در حال است که مثل مدل بزرگتر دارای انختا در طرفت نیست. یک سنسور اثرانگشت در زیر صفحه قرا دارد. در قسمت پشت هم یک ماژول مستطیل شکل برای دوربین عقب وجود دارد که شامل سه سنسور و همچنین یک فلاش LED است.

سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ در مقایسه با گلکسی نوت ۱۰ تقریبا ۱ سانتی متر از طول بزرگتر خواهد بود. هر دو گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش فول اچ دی پلاس با حداکثر نرخ تازه سازی ۶۰ هرتزی هستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع UniverseIce

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر