سامسونگ گلکسی نوت۱۰ لایت دارای اس پن بلوتوثی خواهد بود

سامسونگ گلکسی نوت۱۰ لایت دارای اس پن بلوتوثی خواهد بود

سامسونگ بعد از اینکه از پرچمدار سال ۲۰۱۹ خود یعنی نوت ۱۰ رونمایی کرد همه متخصصان و مردم در فکر این بودند که آیا سامسونگ از تمامی تکنولوژی ها و فناوری های موجود در این گوشی به کار برده است یا نه، همین طرز فکر ها باعث شده است تا سوالات زیادی درمورد این پرچمدار سامسونگ باشد.

بعد از اینکه سامسونگ از نوت ۱۰ و نوت ۱۰پلاس رونمایی کرد انتظار می رفت که دیگر از سری خانواده نوت دیگر گوشی از سوی سامسونگ عرضه نشود، اما سامسونگ چند هفته قبل به صورت رسمی اعلام کرد قصد دارد تا سری لایت این محصول را عرضه کند.

هنوز زمان دقیق و اطلاعات مشخصی برای زمان رونمایی از این محصول داده نشده است و می توان حدس زد در اوایل سال ۲۰۲۰ صورت بگیرد. در این همین میان نیز سامسونگ اعلام کرده است که سامسونگ گلکسی نوت۱۰ لایت دارای اس پن یا همان قلم بلوتوثی خواهد بود.

سامسونگ قبل از این در سری های نوت ۹ و نوت۸ از این قلم با تکنولوژی دکمه استفاده می کرد که با فعال کردن آن کاربر می توانست از قابلیت های این قلم استفاده کند. احتمال می رود از کنترل ژیروسکوپی در این محصول استفاده شود که باعث می شود سرعت و دقت این قلم بیش از قبل شود.

FCC که یکی از بزرگترین سازمان اندازه گیری و ثبت می باشد که اعلام کرده است این محصول با اندازه بزرگتر نسبت به گذشته عرضه خواهد شد و همچنین این قلم از آخرین تکنولوژی و ارگونومی موجود پیروی خواهد کرد که دست کاربر هنگام استفاده از این محصول خسته نشود، همچنین گفته است که از سنسور های جدیدی در این قلم استفاده خواهد شد که برای اولین بار برای سیستم های تلفن همراه وارد شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ گلکسی نوت10 لایت دارای اس پن بلوتوثی خواهد بود

سامسونگ گلکسی نوت۱۰ لایت : همراه با آخرین تکنولوژی

FCC بعد از گذشت چند هفته از خبر رونمایی سری لایت سامسونگ اعلام کرده است که تصاویر و اطلاعات این قلم را تا تاریخ ۲۵ مه سال آینده اعلام نخواهد کرد که باعث شده است تا همه بفهمند که خبری قبل از رونمایی این گوشی وجود ندارد و تمامی اطلاعات در زمان رونمایی منتشر خواهد شد.

سامسونگ همیشه قبل از رونمایی محصولات خود بازار را برای فروش آن آماده می کند و اگر بازار های مختلف به نفع سامسونگ باشد شروع به تولید و رونمایی از محصولات خود می کند. این یک استراتژی قدیمی و قدرتمند سامسونگ است که همه ساله از آن پیروی می کند.

مهم ترین نکته ممکن این است که سامسونگ گلکسی نوت۱۰ لایت تقریبا همزمان با عرضه سامسونگ S11 همراه خواهد بود که اکثر کارشناسان این تداخل زمانی را برای سامسونگ مناسب نمی دانند و برای هر دو محصول خود یعنی هم سامسونگ نوت ۱۰ لایت و هم سامسونگ S11 خوب نخواهد بود.

قطعا سامسونگ دنبال راه چاره برای رفع این مشکل به ظاهر سخت خواهد بود، چون با این تداخل خریداران در بین این دو گوشی دچار مشکل خواهند شد و شاید از این برند دوری کنند که برای سامسونگ ضرر بزرگی را به همراه خواهد داشت و قطعا تجربه خوبی برای این شرکت نخواهد بود.

___ با سیم پو باش تا دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر