سامسونگ گلکسی واچ اکتیو ۲ ساعت هوشمند جدید سامسونگ

یک ساعت هوشمند مناسب برای کاربران اندرویدی

سامسونگ گلکسی واچ اکتیو ۲ ساعت هوشمند جدید سامسونگ

سامسونگ گلکسی واچ اکتیو ۲

سامسونگ ساعتهای هوشمند خوب و ارزان را همچون گلکسی واچ اکتیو ۲ تولید می کند . توجه به این مقوله که کاملاً تحت کنترل یک بازیکن منفرد است ، جلب توجه خیلی سخت است. با این حال ، هنوز هم ، این شرکت موفق شده است با توجه به شمار های اخیر ، ۱۱.۱ درصد بازار جهانی را به خود اختصاص دهد ، اندکی کمتر از آنچه اپل قادر به تولید است .

ین خط تضاد نسبتاً واضحی با پیشنهادات اپل داشته است. فلسفه ساعت هوشمند سامسونگ با همتای تلفن همراه خود مطابقت دارد: ارائه متنوع و از امتحان کردن چیزهای جدید نترسید. آن را با پیشرفتهای سالانه اپل واچ مقایسه کنید. این شرکت کالای اساسی و کلیدی را ارائه می دهد و تصمیم دارد کمی بهتر و بهتر شود.

گلکسی واچ اکتیو در رویداد جعبه گشایی که اس ۱۰ را در ماه فوریه به دست ما برگرداند ، اعلام کرد که مسیری ساده تر از مسیر فعلی را ارائه می دهد و مهمترین و بارز ترین ویژگی ارزان تر بودن آن است این نقطه قیمت ۲۰۰ دلار واقعاً مهم بود و دستگاه را مطابق با نسخه نسبتاً اخیر Fitbit در رده قرار داد.

سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 ساعت هوشمند جدید سامسونگ

فقط شش ماه بعد با گلکسی واچ اکتیو ۲ بازگشت . این دستگاه باعث ارتقاء عملکردها از جمله نظارت بر ضربان قلب (با وجود سنسور ECG در حال حاضر هنوز در بتا است) و همچنین اضافه شدن مدل LTE و ۴۴ میلی متر بزرگتر است. نسخه خوشبختانه ، این یک طراحی ساده را حفظ کرده است که گزینه مناسبی برای برخی از پیشنهادات بزرگتر و بزرگتر سامسونگ است.

عجیب و غریب ، این شرکت تصمیم گرفته است تا از خط چرخش مکانیکی در حال چرخش با خط Active ، که مدت هاست کلید اصلی سامسونگ در این دسته است ، فاصله بگیرد – شاید به روحیه حفظ آن نوع میبالیسم ، بدنه مکانیکی در حال چرخش ، به سادگی بیان شود. بهترین روشی که برای ارتباط با ساعتهای هوشمند از جمله تاج اپل پیدا کردم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اکتیو ۲ سعی دارد این ویژگی را با یک بازخورد haptic در یک نسخه دیجیتال تطبیق دهد. در اصل شما می توانید لبه بیرونی دستگاه را بکشید و haptics با کلیک بر روی چرخ شبیه سازی می کند. بهتر از آنچه در ابتدا پیش بینی شده بود عمل می کند ، اما عدم وجود ویژگی اصلی هنوز هم بسیار چشمگیر است. امیدواریم که این شرکت دوباره به نسخه های آینده چشم پوشی کند.

سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 ساعت هوشمند جدید سامسونگ

مانند آخرین اپل واچ ، گزینه همیشه روی صفحه نمایش وجود دارد ، اگرچه قرار است میزان مصرف باتری آن را نیز کاهش دهد. با وجود این ویژگی خاموش ، من توانستم بیش از دو روز زندگی را با یک بار هزینه دریافت کنم ، که خیلی شیک نیست. این بهتر از اپل است ، هرچند که هر دو شرکت هنوز هم در پشت چیزی هستند که Fitbit قادر به بیرون کشیدن از یک دستگاه است.

صادقانه بگویم ، در سال ۲۰۱۹ ، همه سازندگان تلفن های هوشمند باید به دنبال راه هایی باشند تا بتوانند زندگی بیشتری را با هزینه دریافت کنند – به ویژه آنهایی که نوعی ردیابی خواب را ارائه می دهند. اکنون که ویژگی های دیگری مانند ECG همه جا شروع شده است ، این باید فشار بزرگ بعدی صنعت گسترده باشد.

My Style یک سرگرم کننده اما سرانجام غیر ضروری است ، که در آن برنامه به شما امکان می دهد با استفاده از عکس تلفن هوشمند از آنچه می پوشید ، رنگ چهره ساعت را متناسب کنید. انتخاب برنامه در مقایسه با عرضه اپل هنوز هم بسیار محدود است ، اگرچه برخی از ویژگی های اصلی مانند Spotify در اینجا هستند. اکنون شامل لیست های پخش آفلاین است. سایر برنامه های کلیدی مانند YouTube نیز بهبود یافته اند.

سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 ساعت هوشمند جدید سامسونگ

تصور کردن این شرکت با اپل در سمت برنامه شخص ثالث دشوار است ، اما مدت طولانی سامسونگ یکی از مزیت های کلیدی نسبت به اپل واچ داشت: سازگاری اندروید. و با توجه به اینکه سیستم عامل Wear Google نسبتاً تحت تأثیر قرار دارد ، سامسونگ فرصتی واقعی برای گرفتن حتی بیشتر بازارهای تجاری پیدا کرد.

خوب است که اکتیو واچ ۲ کمی تهاجمی تر باشد. تصمیم اپل برای دور نگه داشتن واحدهای قدیمی تر بدان معنی است که می توانید سری بزنید ، سری ۳ را با قیمت ۲۰۰ دلار بگویید. Fitbit Versa 2.000 دلاری نیز وجود دارد. برخی ممکن است ۲۸۰ دلار قیمت آن را برای علاوه بر این (چیزهای آینده) چیزهایی مانند ECG پیدا کنند ، اما برای اکثر مصرف کنندگان ، ساعت ۲۰۰ دلار اصلی فعال فعال تر است.

با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ؟ …

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر